Mesto Letalo Air Avtobus tovorno Letalo Letalo Model gradniki Določa Avion Tehnika DIY Brinquedos Izobraževalne Opeke Otroci Igrače

Ime Izdelka: Mesto Letalo Gradniki Število Blokov: 383pcs ali 463pcs, Kot ste izbira Certifikat: ABS / CE, CCC, EN71 Izdelek Package: PP Vrečka z Mehurček Safty Pakiranje Seznam vsebine: Opeke, bloki + Priročnik Opomba: Brez originalno barvo polje,uporabimo PE ali mehurček vreča za nahrbtnik, da je dobro in ga varujejo tudi.

Opomba:

V obravnavo www.rotary-lent.si Pravilo, nismo kažejo številke človek v nekaj sliko, ampak v resnici, sam izdelek ima številke človek.ste lahko prepričani, za to .

ŠT.371 383PCS

ŠT.366 463PCS

MORDA VAM BO VŠEČ TUDI

NASVETI

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.Na debelo,vam bomo ponudili popust.Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

PLAČILO

1.Sprejemamo Alipay na www.rotary-lent.si. 2.Plačate lahko z Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi in Bančno Nakazilo. 3.Vsa plačila se sprejemajo preko varnostnih plačilnih procesor DEPOZITNI. 4.Plačilo mora biti vložen v 3 dneh po mestu naročila.

POŠILJKO

1.Naročila se obdelujejo pravočasno plačilo po preverjanju. 2.Smo le ladja potrdila, da naslov, Pls preverite, ali je vaš naslov, se mora ujemati vaš prejemnika naslov. 3.Storitev Tranzitni Čas, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo.Predvsem v času turistične sezone. 4.Če še niste prejeli naročilo v roku 60 dni od plačila, pls obrnite na nas.Bomo spremljali dostava informacije in odgovor, da boste čim prej.

POVRATNE informacije

1.Če ste prejeli vaše naročilo blaga v dobrem stanju, bi vam bili hvaležni, če bi lahko pustite nas 5-STAR POZITIVNE POVRATNE informacije. 2.Pls stik z nami prvič, če niste zadovoljni s točko, ko prejeta, vam bomo ponudili zadovoljivo rešitev, preden vaš dopust kakršne koli povratne informacije ali spor, Hvala za vaše prijazne razumevanje!

Opozorilo Chocking Nevarnosti, Ni primerna za otroke udarec 3 leta
Blagovna Znamka KAZI
Block Velikost Majhen gradnik(Združljiv z Lego)
kraj izvora Guandong, Kitajske (Celinska)