Jingyuqin 20pcs/veliko Spremenjen Daljinski Ključ Lupini za Vauxhall za Opel Corsa Meriva Combo Flip zložljiva Fob Primeru Zajema 2 Gumb

Pogoj: 100% Čisto Nov

Barva: Črna

Gumbi: Gumb 2

Ključ Prazno: Da

Transponder Čip: Št.

Elektronika/Baterija: Št.

Teža: 37g

Značilnosti:

2. Ključ primeru in nerezane tipko rezilo samo.Ne elektronski notranji.

3.Dobili rezilo zmanjšal za lokalno locksmith/prodajalca ali zamenjate rezilo z vašo izvirno.

4.Vzemite notranjega electron(tudi immobilizer/transponder čip) iz prvotne oddaljene in jih postavite na naših ključnih lupine,potem ste pripravljeni!

Vgradnjo:

Za Opel

In drugi...

Pomembno Opozorilo:

1. Ta element ni na daljavo,je samo oddaljen tipko lupini primeru zamenjave.

2.NI za notranje zadeve (daljinski/elektronika/transponder čip)enota znotraj.

3. Slika je od dejanskega izdelka.Ne prenesete iz interneta.Prosim, primerjajte svoje ključne lupini, poskrbite, da bo vaš artikel je kot enak, kot je naš izdelek, preden ga kupite.

Dostava : Mi Ladje po vsem Svetu, pošljemo brez sledenje podatkov(Kitajska Post Navadne Majhne Paketni Plus),vzrok je lahko shranite vaš nakup stroškov.

Sledenje: Če morate na poti v svojo državo, boste morali plačati 1.34$/da bi ali 1,6$/da bi, 1.79$/da bi za Kitajsko Post Air mail, ki je dosegel večini držav.

Paket Vključuje:

20 X Ključ Lupini

Država/Regija Avto Proizvodnji Kitajska
Izmenjave Številka Dela Za FIAT
Prilagajanje No
Drugi Del Število Ključ lupini zamenjava
Blagovna Znamka jingyuqin
Proizvajalec Številka Dela Avto keychain fob primeru
Vrsta Materiala ABS
R/C Funkcija brez

Pogoj: 100% Čisto Nov Barva: Črna Gumbi: Gumb 2 Ključ Prazno: Da Transponder Čip: Št. Elektronika/Baterija: Št. Teža: 37g Značilnosti: 1.Najboljše nadomestilo za ključ z zlomljeno gumbi ali obrabljena tipko primeru. 2.