Schleich Konj Club Mustang mare Živalskega Slika Plastične Igrače #13806

[Blagovno znamko] Schleich [Ime Izdelka] MUSTANG MARE [Model Št.] 13806 [Blagovnih Material] PVC (Plastična) [Ukrepa Size] o 10,9 x 4,5 x 10,4 cm BRAND NEW VISOKE KAKOVOSTI DOSEGLJIVI MODEL ZA Schleich Strani končal s natančne podrobnosti, Ta replika modela je izdelana iz masivnega visoko kakovostna, varna, nestrupena PVC povezavo modeli so popolnoma novi verodostojni, vendar pa je še vedno slim priložnost, da bi našli nekaj napak, prosimo za razumevanje.

Živali Konj
Tema Živali