7 Barv PDT Obrazno Masko LED Svetlobno Terapijo 2 v 1 za Pomlajevanje Kože Pralni Spa Akne Odstranjevalec Proti Gubam In Ogrevanje Zdravljenje

2. 198pcs svetlobe žetonov all‑in‑one, učinkovito izboljšanje površino kože težave.

3. Štiri različne valovne dolžine rdeča, modra, rumena, zelena in lahko reševanje različnih težav s kožo.

4. Ima funkcijo dopolnjevanje zalog kalcija s svetlobo, po irradiating človeško kožo, kožo, spodbuja metabolizem in absorpcijo kalcija in fosforja.

5. Svetleje in osvetlitev pike, učinkovito čiščenje akne, in pomoč kožo absorbirajo.

Specifikacija:

Pogoj: 100% Čisto Nov

Postavka Vrsta: LED Svetlobno Terapijo

Barva: Bela

Vhodna Napetost: 100-240V

Izhodni tok: DC 12V 3A

Izhodna Moč: 50-60 W

Izhodna Frekvenca: 50/60Hz

Svetlobni Valovi Dolžina: Rdeča lučka 625nm, modra svetloba 450nm, rumeno luč 590nm, zeleno luč 525nm, rdeče svetlobe 625nm+modra svetloba 450nm, zeleno luč 525nm+modra svetloba 450nm, rdeče svetlobe 625nm+zelena luč 525nm

Postopek namestitve:

1. Vzemite ven LED deli strojev, iz paketa, vstavite dve deli skupaj zbrati en del.

2. Priključite napajalni adapter v napravi in vklopite napajanje.

Svetlobni Učinek:

625nm-LMD rdeče svetlobe

Prodre skozi kožo 1-6 mm

Izboljšanje akne in brazgotine, pospešitev metabolizma, beljenje madežev, pomladiti in odstranite gube, povečanje elastičnosti kože, izboljša pogoje kožo, itd.

Kože, za izboljšanje, za pomlajevanje kože in gubam odstranitev, globoko popravila

450nm-LMD modra svetloba

Prodre skozi kožo 1mm

Za umirjanje alergijski kožo, je dobro, da popravilo pomlad akne in zatiranje akne umazanijo

Pomiri kožo, ravnotežje izločanje, nadzor olje

590nm-LMD rumeno luč

Prodre skozi kožo 1-2 mm

Učinkovito izboljšanje rdečico kože in eritem, izboljšanje pigment otekanje, itd

Beljenje kože, zmanjšanje madežev, izboljšanje fine linije

525nm-LMD zeleno luč

Prodre skozi kožo 0.5-2 mm

Dobro miren za alergične kože, telesa in duha

Globoko popravila, beljenje in pomlajevanje kože, odstranjevanje rumene pege

625nm-LMD rdečo luč+450nm-LED modra svetloba

Dvojno frekvenco svetlobe rdeče svetlobe in modre svetlobe, ki združuje dve vrsti svetlobe, energije, še posebej v popravilo akne in odpravo akne znamk

Posvetlite vložki, beljenje in pomladiti kožo, odstrani rumene pege

525nm-LED zeleno luč + 450nm-LED modra svetloba

Lahko postopoma poveča celično energijo in ima dober učinek na presnovo

Pomiri kožo, ravnotežje izločanje, nadzor olje

625nm-LMD rdečo luč+525nm-LED zeleno luč

Prodre globoko kože, pospeši presnovo aktivnih tkiv, razčleniti madežev, izboljšanje fine linije in povešanje kože

Izboljšanje gube, izboljša pigmentacije, globoko popravila

Navodila:

1. Uporaba 3-krat na teden v zdravljenje površino za prve 3 mesece.

2. Še naprej uporabo opreme 2 krat tedensko po 2 mesecih.Po

3. 5 mesecev, obdržati učinek 2-4 krat na mesec.

4. Čisto zdravljenje prostora za suho in nežno jo z mehko brisačo.

5. Ne uporabljajte debele kreme, ki bo ovira prodor svetlobe.

6. Nastavite potreben načrt zdravljenja in potek zdravljenja.

7. Za obraza uporabite, prosimo, da nosijo oči obliž zagotavlja varnost in udobje.Ne osredotočiti svoje oči na svetlobni vir.

8. Laž udobno pod LED luči in zapirajte oči v celotnem procesu.

9. Program bo konec samodejno, in določite čas bo konec, ko se lučka LED ne izklopi.

10. Nanesite kremo ali drugi proizvodi enakomerno navlažijo zdravljenje področju.

Package Seznam:

2 x Gostiteljice Plošče

1 x Ročni

1 x Napajanje

1 x Oči Obliž

Opomba: 1. Ne uporabljajte za nosečnice, doječe, epilepsija, krvavitev tendence, hude kožne bolezni.Če niste prepričani, se posvetujte z zdravnikom pred uporabo. 2. Zdravljenja vsakega spektrometer, ki ne sme presegati 60 minut, ne bi bilo treba več kot enkrat na dan, in intervalu ne sme presegati 6 ur. 3. Ne pijte alkoholnih pijač v roku 24 ur po uporabi, in poskusite, da bi se izognili izpostavljenosti soncu 4. Oprema ni neprepustna, prosim, ne speremo z vodo. 5. Ne uporabljajte z mokrimi rokami. 6. Hranite stran od visokih temperaturah in vlažnosti.Če so vaše oči so alergični na svetlobo ali so očesnih bolezni, prosimo, ne uporabljajte ga na vaš obraz. 7. Če jemljete zdravila, ki bi vaše oči bolj občutljive na svetlobo, prosimo, da ne uporabite. 8. Če niste prepričani, se posvetujte z zdravnikom pred uporabo.Priporočljivo je začeti na 10 minut in počasi povečujejo za 30 minut časa. 9. Vedno nosite zaščitna očala za oči pod napravo, ki je varen in udoben.

Podpiramo naslednje načine plačila.Vsa plačila na www.rotary-lent.si obdeluje Alipay.

Bomo ladja iz paketa v 2 - 5 delovnih dni po plačilu izbrisani.Prosimo, prepričajte se, da je naslov pravilen, preden jo kupite.

Prosimo, kontaktirajte nas, preden odprete spora ali pusti negativne povratne informacije, če naletite na naslednje situacije: 1.Nisem prejeli izdelek v času; 2.Prejeli poškodovan izdelek; 3.Kakršna koli vprašanja o izdelku.Bomo poskušali naši moči, da reši svoje težave in se boste 100% zadovoljni.

Funkcija Čiščenje Obraza
Vir Napajanja električni
Vrsta Drugo
Material Plastični