1. Naše tem RF-V34 GPS tracker lahko deluje le z 2G omrežja GSM ne podpirajo 3G 4G ali 5G omrežja.Če vaše 3G 4G KARTICE SIM lahko tudi podpora omrežja 2G, potem je v redu, da uporabite.Toda, če vaša država zaprli 2G omrežje,priporočamo, da izberete našo 3G 4G GPS GSM sledilnik.

2. Kartica SIM ni v paketu, morate kupiti enega od lokalnih.

GSM:850/900/1800/1900MHz

GPRS Standard:Razred 12, TCP/IP

GPS, iskanje čas:30sec s hladno start (odprto nebo)

29sec s toplo start (odprto nebo)

5sec z hot start (odprto nebo)

GPS natančnost:10-15m (odprto nebo)

WIFI natančnost:10-100 m (natančnost, je odvisno od google bazi kartografskih podatkov)

KG natančnost: 100-1000m

Delovna vlažnost:5% ~ 95% RH

Naprave dimenzije:97(dolžina)x69(širina) x31(višina)mm

Naprava gostiteljice neto teža:255 g

Zmogljivost baterije:Polnilna 9000mAh Li-ionska Baterija

GSM štirih frekvenčnih pasovih +GPS sledenje

Sončne elektrarne polnjenje samodejno (Vklop pod soncem sama.)

Nepremočljiva IP67

Časovno stikalo

Anti-odstrani opozorilo

SOS alarm

Visoko frekvenco, alarm z zvočnik

Zgodovinski poti prikaz/ Geo-ograjo

Glasovni nadzor

Low battery alarm (alarm/kartice SIM spreminjanje alarm

High-power LED opozorilna Lučka

Skladbo s Spletno platformo/ APP/ SMS ukaz

* Sprotno sledenje: najnovejše poročali položaj, prikazan na zemljevidu, da se obnovi lokacijo, uporabnika, pritisnite gumb osveži v zgornjem desnem kotu, v približno 1 minuto, se bo položaj podaljša.

* Zgodovinski poti: na voljo so 3 časovno obdobje, da preverite napravo, ki je zgodovinski poti.Za prenos podatkov in omejitve pomnilnika, ki je trenutno Aplikacij, ki zagotavlja samo vsak dan je na poti v 90 dneh.

* Geo-ograja: Nastavite ali prekličete Geo-ograjo področju.Da bi se izognili lažno opozorilo, uporabniku priporočamo, da nastavite polmer ograjo več kot 500m.Konstante pritisnite Geo-ograjo ime, da uredite ali izbrišete.

* WIFI ograja: Najprej izberite WIFI hotspot (APLIKACIJO na iPhone, lahko izbere le WIFI hotspot priključen na iPhone).Ko ste uspešno, bo naprava pošilja opozorila, ko ga dobi v ali iz te WIFI ograjo.

Opozorilo: Prosim, ne set dveh bližnjih brezžičnih dostopnih točkah, kot WIFI ograjo, da bi se izognili pogostim lažnih alarmov.

* Glavni spremljanje številka: Samo glavni spremljanje številka lahko prejme SIM kartico, spreminjanje in nizkega stanja akumulatorja, opomnike in pošiljanje ukazov za nastavitev naprave prek SMS-sporočila.

* SOS številke: Če želite nastaviti SOS številko za nujne klice.

* Odstrani opozorilo: Po vklopu ta alarm iz APP, se bo naprava v izklopi budilko načinu v 3 minutah.Naprave bodo poslali opozorila, ko odstranite iz ovratnik držalo.

* Mehka časovni pas: Če se uporablja na Kitajskem, naprava ne potrebuje nastavitev za časovni pas, medtem ko uporabljajo v tujino, lahko uporabnik nastavi ustrezno v App.

* Jezik naprave in časovni pas: Kitajski in angleškem jeziku so na voljo za alarm SMS; Časovni pas: Vnesite uporabniški pravico časovni pas.

* Časovno stikalo: Uporabnik lahko nastavite dva kombinacije časovno stikalo.Če želite shraniti podatke načrt in baterije pripravljenosti, ta funkcija omogoča, da napravo vklopite in izklopite samodejno.

Opombe: To časovno stikalo funkcija je neveljaven, ko je naprava v sončni svetlobi, saj se bo samodejno vklopil v sončni svetlobi.

* Oddaljen ponovni zagon: Če je naprava deluje nenavadno, je lahko uporabnik ponovno zaženite napravo na daljavo preko App.

* Daljinski vklop-izklop: Prek spletne izklopite napravo na daljavo.Bodite previdni, da ga uporabljate, kot tudi naprava, ki je ni mogoče na daljavo vklopi, ko uporabljate to funkcijo.

* Opozorilo seznam: pokazati zgodovinskega seznam alarmnih informacije.

* Spomnil: Ko se alarm sproži, če želite nastaviti, ali želite prejemati najnovejše Aplikacije budilka informacije ali ne.

1pcs * sončna GPS tracker gostitelja ( ni vključena ovratnikom ali pasu)

1pcs * magnetni USB kabel za polnjenje

1pcs *uporabniški priročnik

1pcs * original polje(opcija)

1pcs * plastični nosilec (opcija)

1pcs * ovratnik imetnika (neobvezno)

1pcs * močan magnet imetnika (neobvezno)

Opomba : 3 različne vrste imetnika (dodatna oprema), ki so na voljo, si lahko izberete tistega, ki vam je potreba!

A: Standard :

B: plastični nosilec:

C: plastični ovratnik nosilec:

D: S trong magnet nosilec:

Vloga Za Velike živali
GPRS standard Razred 12, TCP/IP
Garancija Čas 1 Leto
Postavka Velikost 97(dolžina)x69(širina) x31(višina)mm
Natančnost GPS 5-10m (Odprto nebo)
Omrežja GPS/GSM/GPRS/WIFI
Baterija Polnilne baterije 9000mAh
Out Power 5V