ROYAL DEKLE Najnovejši Modni Mačka Oči, sončna Očala Ženske blagovne Znamke Oblikovalec Zlitine Okvir sončna Očala Odtenki UV400 ss217

Pogosta VPRAŠANJA : 1. Kako lahko sledenje moje parecl?Y ou lahko spremljali vaše parcel na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) U sally china post air Mail bo trajalo 15-35days .ePacket traja 7-15days .DHL,Fedex,UPS in drugih izrecnih traja 3-10days . (v nekaterih državah bo trajalo več,samo za referenco).morate biti potrpežljivi. 2. Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?I f vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Ne odprete spora pred conacting na našo customer service, zaupanje v nas, lahko delamo z vami, da to popravimo in ponudi dobro rešitev. 3. Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako na voljo v naši trgovini !F ali trgovini,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo.F ali padec ladijskega prometa,imamo dovolj izkušenj, smo lahko pošiljate naročila, da vaše stranke, ki so neposredno in brez kakršne koli promocijske /informacije, kot jo zahteva.F ali več vprašanj, lahko tudi conact www.rotary-lent.si storitve za stranke z vedno Smo vam najboljše storitve in čimprejšnji odgovor......

Okvir Material ZLITINE
Certificiranje CE