Nov Prihod 4 v 1 Racing Igra Veselje Con Krmilnik Dirke Volan Ročaj Prijemala Kape za Nintendo Stikalo Igro Dodatki

modname=ckeditor

Nov Prihod 4 v 1 Racing Igra Veselje con Krmilnik Dirke Volan Ročaj Prijemala Kape za Nintendo Stikalo Igro Dodatki 1.Pred shippping vsak elementi bodo testirali tudi.Mi lahko to storite : 1,nadzor Kakovosti:Vse video igre, rezervnih delov, morajo biti testirane v naše strokovno QC ekipa. 2,Dobavni rok: čas dobave je 1 ali 2 delovnih dneh. 4,Po službi:izkoristiti kakovost prvo načelo, ki daje prednost strankam. 5,model Izdelka: lahko ponudimo vse vrste rezervnih delov in dodatne opreme, na primer za xbox360,za Sony,Za Nindtendo in tako naprej. 6,Informacije: Imamo najnovejše informacije o video igre, rezervni deli za vse naše stranke. 7,Smo debelo in drobno dobavitelj za video igre vsaj 7 let, imamo bogate izkušnje.Značilnosti: 1.Posebej zasnovan za Nintendo Stikalo JoyCon Igre. 2.Natančno prilegajo palec prijemala in ergonomsko oblikovana Veselje-Con prijemala zaščititi svoje Veselje-Con kontrolorji iz vsakdanje obrabe, udarci in praskami 3.Zasnovan tako, da zagotavljajo boljši oprijem in večje udobje; kot nalašč za tiste, ki podaljša, visoko-stres gaming seje 4.En model za obe strani - Ker gre za posebno obliko, delovanje vsakega terminala in gumb lahko priročno, držeč primeru priključene. 5. Prijemala so enostavno namestiti in odstraniti.Specifikacija: Par ročaj & 1 Par Koles za Nintendo Stikalo Veselje-Con krmilnik, odlično namestitev, preprost za namestitev.Zaščita naprave pred dnevno praskami, umazanijo in obrabo, samostojna stikala. -Poln dostop do vseh gumbov, brez omejevanja igro ali gibanja. -Ergonomska oblika zagotavlja boljši oprijem in večjo udobno izkušnjo. -Kompaktne velikosti, lahek in ABS materiala, gladka in boljšo uporabniško izkušnjo.Obvestilo: 1. Prosimo, dovolite 1-2 cm napak zaradi ročnega merjenja.Prosimo, poskrbite, da boste ne moti, preden boste ponudbo. 2. Barve, ki je lahko drugačna kot razlika zaslonu.Prosimo za razumevanje.Opomba: igralne konzole je prikazano na sliki ne vključujejo samo oprijem oklepajih.Package includding:

1 Par Ročaj Prijemala +1 Par Krmiljenje Whells (4-V-1)

Par silikonski pokrovi ( Poslali naši zalogi barve Naključno . ) Opomba: Veselje-con Krmilnikom se ne Vključujejo !

barve 4 barve
Funkcija 1 2 Par Igra Dirke Veselje con Krmilnik Dirke Volan
Funkcija 4in1 Za Nintendo Stikalo Veselje Con Dirke Prijemala in Volan
Združljiv 4in1 Za Nintendo Stikalo Veselje Con Dirke Prijemala in Volan