Opomba : Ko ste prejeli vaše paket, če imate kakršne koli težave, se obrnite na nas.

Rešitev modul v:ali imate certifikat za vaš zobni gel izdelkov?A: Da, dragi, Naš in silikonski izdelki so: FDA/ BPA Free/ EN71-3/ Avstralski Standard Certifikat......V:Kako dolgo traja, da se za parcelo, da bo prejela po pošti pošiljajo?A: DHL/ UPS/ Aramex približno 8-10days.Fedex približno 3-5days.www.rotary-lent.si Standardna Dostava približno 25-45days.Kitajska Post Navadne Majhne Paketni Plus približno 45-60days.V: ali imate tovarne?A: Da, dragi, Smo najbolj strokovne zobozdravstvene želatina ekipa na Kitajskem, in oblikujemo in prodajajo lastne izdelke.In sprejmemo, prilagojenih produktov, kot so blagovne znamke prilagajanje, baby prilagajanje prilagajanje, prilagajanje izdelka...Q ; Ko lahko prejmemo parcelo?E-pošta: o 25days Express: 8-10days Fedex IP: 3-5days www.rotary-lent.si Standardna Dostava: o 25dyas China Post Navadne Majhne Paketni Plus: 45-60days Če veste več o uporabi in prilagajanje zobni gel izdelkov, se lahko vedno obrnete na nas, in veselim se zaslišanje od vas.Hvala, ker ste.

Vrsta Les gourd kroglice baby lesa teether
Starostni Razpon 7-9 mesecev
Material Les
Material Funkcija PVC, ki so Prosta