Pomlad Miyak Krat Ženske Letnik Majica Osnovne Naguban Vrhovi Eno Ovratnik Enotni-Zapenjanje Trdna Oris Puff Sleeve Majica T788986

OPOMBA: 1. Prosimo, strogo upoštevati velikost grafikona, da izberete velikost.Ne izberite neposredno po svoje navade. 2. Velikost ima lahko 2-3cm razlikuje zaradi ročnega merjenja.Prosimo, upoštevajte, če ste ukrep. 3. Če še vedno ne veste, kako izbrati pravo velikost zase, nas, prosimo, kontaktirajte!Če vam je všeč ta predmet,prosim, jo dodajte na "Seznam Želja",nbsp nbsp Če vam je všeč naša trgovina,prosimo, da ga dodate na svoj "Store Seznam".nbsp

Velikost

Dolžina:60 cm Prsi:80-110 cm, 1 CM=0.39 CM, 1 cm = 2.54 CM

Pošiljki: Ko oddate naročilo, prosimo, izberite prednostni način dostave in plačila za naročilo vključno ladijski promet pristojbina.Na splošno, bomo poslali predmete v najkrajšem možnem času ko je vaše plačilo je očiščeno. 1. Da bi Čas Priprave: Mi bi morali 3-7 delovnih dni za pripravo vaše naročilo zaradi količine prejetih naročil. 2. Ker carinske in lokacijo stranke, ki jih lahko uporabite druge načine pošiljanja namesto tistega, ki ga vidite na stran.Pogosta VPRAŠANJA: 1. Je tam Številko za sledenje za moj predmet?Da, da vsak poslani ima Številko za Sledenje, in si lahko ogledate status pošiljke na ustrezni spletni strani.Prosimo, imejte v mislih, smo nimajo nadzora nad prevozom hitro, včasih je lahko hitro, ampak včasih počasneje.Upam, da za vaše razumevanje! 2. Bo izdelek videti na fotografijah oglašuje ?Da, vse fotografije so resnično oblačila.Vzeli smo te fotografije in predstavljajo izdelki v prodaji. 3. Ki bo velikost ustreza mi?Predlagamo, da za vas, da imajo pogled na našo velikost predlog grafikon, ki jih najdete na vrhu opis izdelka.V nekaterih primerih boste morda potrebovali našo pomoč pri določanju pravilne velikosti.Če je vaša slika ne ustreza, navedenih parametrov, prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate.Prosim, lahko zagotovil naslednje informacije če potrebujete našo pomoč : vaš težo, višino in meritve za vaše prsi, pasu in bokov in vam bomo z veseljem pomagali. 4. Če sem prodajalca in se zanimajo za nakup več kosov, kaj bi bilo veleprodajno ceno?Prosimo, da nam pošljete e-mail in mi vam z do datuma cene .Vrne: Bomo potrudili, da služijo naše stranke, ampak včasih napake se dogajajo.Če niste zadovoljni z izdelkom, je kupec je odgovoren za vrnjene artikle v originalni pogoji.Če so elementi, ki se poškodujejo ali izgubijo, ko so se vrnili.kupec bo odgovoren za tako škodo ali izgubo, in ne bomo kupcu dati polno nadomestilo.Kupec poskusiti, da vložijo zahtevek z logistično podjetje za povrnitev stroškov in škode ali izgube.Kupec bo odgovorna za poštnine, da se vrnete elemente.

Vrsta Tkanine Broadcloth
Vzorec Tipa Trdna