ANMINGPU 2x Signalna Lučka Led T15 Canbus 921 912 Žarnica 3030SMD W16W Super Svetla Led Žarnice Backup Light Rezerve Luči Rep Žarnica 12V

Specifikacije:

Na voljo Napetost: DC12V

Zamenjaj: T15 W16W

Uporaba: Back-Up Svetlobo,Obratno Luči,Parkirne Žarnice itd.

1, 360-stopinjski vsesmerni razsvetljava zagotavlja prepoznavnost

2, izdelek struktura nima žarilno nitko, ni enostavno za oksidacijo

3. Light up brez odlašanja, nano-ravni odziv, zagotoviti varno vožnjo

4. Nizko kalorično vrednostjo in nizko porabo energije, zagotoviti življenje svetilke stekleni biseri, vozila vezje je bolj okolju prijazno in učinkovito porabo goriva

5. Glede kota je velika in svetla, in udobje je dobro.Pripada zelenega vira svetlobe.

6, Univerzalnega tipa, plug and play, brez vezje, samo zamenjajte izvirni avto luči.

Opomba:

Ta žarnica Canbus Napak 95%+ vechiles sistem, vendar obremenitve upor (decoder), lahko je potrebna za nekatere Evropi in Ameriški Vechiles, kot Dodge, Chrysler, Jeep, GMC, BMW, VW, Mercedes-Bens, itd.

**Prosimo, preverite Vtičnico vaše stare svetilke pred nakupom**

Paket Vključuje:

2x T15 W16W LED Žarnice

Prosimo, upoštevajte! !! !!Informacije o tem, kako sledenju paketov, ki so:

Lahko preverite na www.17track.net/cn če ne veste številko za sledenje, se obrnite na nas.Garancija in Povratne informacije:

1. Če ste zadovoljni z našimi izdelki, vas Prosimo, da nas 5-star pohvalo, da nas podpirajo

2. Vsi predmeti, ki bodo pregledani pred odpremo.Nakup z zaupanjem! 3. Če boste našli predmete, ki so poškodovani ali nezadovoljivo, ko boste dobili točke, se lahko obrnete na customer service department prek e-pošte, in se bomo vrnili, ponovno izdajo ali vračilo , se obrnite na nas, kakor hitro je mogoče zmanjšati medsebojno izgube in doseganje največje Koristi.Servisiranje: strankam, kar potrebujejo, več storitev in prijetno nakupovalno izkušnjo.Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, obrnite na nas.Osebje naših storitev ekipa ima bogate izkušnje na področju poprodajnih storitev.E-pošte se bo hitro odgovorila v roku 24 ur .Naše podjetje je zavezano, da stranke z visoko kakovostno LED avtomobilske luči.

Lumnov 2400Lm
Moč 6W High Power T15 W16W LED Bulbs Reverse light
Primerna za Univerzalni avto modelov Za Subaru/Suzuki/Toyota/VW/Volvo/Chevrolet
barve Bela
Garancija 1 Leto Garancije & Brezplačna Dostava
Za modeli avtomobilov Za Corolla/Lada/CRV/Cruze/RAV4/golf/Focus/e46/e39/ria/civic/astra
Element Teža 0.02g/Pair
Blagovna Znamka ANMINGPU
Vrsta Vmesnika W16W
Uporaba Za Lexus/Mazda/Mercedes-Benz/MG/Mini/Mitsubishi/Nissan/Peugeot
svetilke Super svetla T15 led žarnice 3030 SMD Žetonov Žarek
Canbus T15 Led W16W žarnice canbus brez napak
Vmesnik T15 LED W16W led signal svetilke
Barvna Temperatura Bela T15 921 W16W LED Žarnice
Za Vozila Znamke/Modela Univerzalni
Napetost 12V
Ime Modela T15 W16W LED Povratne Svetlobe
Postavka Vrsta Povratne Luči,Zavornih Luči,Varnostne Luči, Stop luči,itd.

Specifikacije: Na voljo Napetost: DC12V Zamenjaj: T15 W16W Uporaba: Back-Up Svetlobo,Obratno Luči,Parkirne Žarnice itd. 1, 360-stopinjski vsesmerni razsvetljava zagotavlja prepoznavnost 2, izdelek struktura nima žarilno nitko, ni enostavno