Univerzalni daljinski upravljalnik za chigo TORNADO ZH/EZ-01 klima daljinski upravljalnik AC zh/KZ-01 zh/HZ-01 Nov Original

Smo veleprodajno dobavitelja!Imamo svoje tovarne.Več kupite,večji popust boste lahko uživali!!Kontaktirajte nas za večino ceno !Hvala!Značilnosti : 100% popolnoma nova in visoke kakovosti Specifikacije : Material : ABS Material Barva: Kot Prikazano Združljivi Modeli: ZH/EZ-01 Zahteva 2 x AAA Baterije(Niso vključene) Paketu: 1 x ZH/EZ-01 Daljinski upravljalnik(Baterije niso Vključene), ki Smo ga preizkusili pred dostavo, da preverite, ali deluje odlično!

Pošiljke: 1.Mi Ladje Vse Elemente, ki po vsem Svetu V roku 36 ur (Razen Počitniških), Bo Bo izbral Eno Od Njih Po Različnih Državah .Torej, Če Imate Posebne Dostava Zahteve ,Prosimo, Povejte Nam, Preden Odpremo . 2.Mi Ladja V www.rotary-lent.sirsquos Naslov Samo .Prosimo, Poskrbite, Da Bo Vaš Naslov V www.rotary-lent.si Je Pravi Naslov Za Dostavo !Poprodajne storitve: 1.Vse Stvari Skozi Strogi Test Pred Dostava .In Zagotavljamo Vam, Itrsquos Dobro ,Prosimo Poskrbite, Da Paket Je V Dobrih Razmerah, Ko Boste Podpis, Ki Ga . 2.Po tem, ko Ste Dobili Elemente ,Če Imate kakršne Koli Težave Z Blagom , Prosimo, Obrnite na Nas in Kadarkoli, Ne Oklevajte, Namesto Odprt Spor ,Vam Bomo odgovorili v Roku 12 Ur ,In Bomo Poskušali Naše Najboljše, Da vam Pomaga pri Reševanju Vaših Vprašanj ali Težav . 3.Če Ne Morete Dobiti Blaga V Roku 50 Dni , Vas Prosimo, Da Nas Obvestite In Bomo Vračilo Vse Vaše Plačilo . 4.Naše Storitve Namen Je, Da Bi Vsaka Stranka Imela Dobro Izkušnjo Nakupovanja .Povratne informacije: 1.Če Ste Zadovoljni Z Našimi Item & Storitev, Vas Prosimo, Da Nas Pozitivne Povratne Informacije In 5 Zvezdicami Pregled,Ki Bo Dal Bi Bolje Razviti Priložnost, Da Naši Trgovini , In Smo Se Bodo Hvala In Bolj Potruditi, Da Storitev, Ki Jo Bolje . 2.Če Ste Zadovoljni Z Našo Storitvijo, Ali Kakršne Koli Druge Težave , Se Obrnite Na Nas Pred Odhodom Povratne Informacije & Odpri Spora ,Se Bomo Odpravili Takoj ! 3.To Bo Zelo Cenjeno Če Imate Kakšne Dobre Predloge .

Uporaba Klimatska Naprava
Številka Modela ZH/EZ-01