HD1080P Smart Auto tracking PTZ Wifi Kamera dvosmerni Audio Zaznavanje Gibanja Oddaljeni Dostop Baby Monitor Onvif ICSEE

Glavne Značilnosti:

*Ločljivost : HD720/1080P neobvezno *Podpora Samodejno Sledenje *Objektiv velikost : Fiksni objektiv 3.6 mm /F2.0 *Minimalna osvetlitev: 0.01 Lux *Pan/Tilt:Pan 350Degree/Tilt 90Degree *Prameni-Way Audio:Vgrajen zvočnik in mikrofon *IR LED: 11 kosov) z največ 10 metrov(33ft) IR razdalja *Podpora zaznavanje gibanja in e-mail opozorilo *DC napajanje: 5 V *reža za kartico SD: Max 128G *Delovna temperatura: -5 do 60°C (23 - 140°F) *ABS plastično Ohišje: v Zaprtih prostorih uporabljati samo

Pakiranje Vključeni:

1x Brezžična IP Kamera 1x napajalnik 1x Uporabniški Priročnik ( Samo v angleščini) 1x Spodnji Pokrov & Vijaki 1x Nosilec

HD 720P/FHD 1080P neobvezno

Gladko Pan in Tilt Spremljanje

Glava kamere so vrtljiv s 350°pan in 90°nagib.Lahko nadzorujete preko app in dobili pometanje pogled na vsak centimeter vaše celotno hišo.

Dvosmerni Audio

Fotoaparat vgrajen mircrophone in zvočnika, lahko poslušate in govorite, kot ga potrebujete.

Samodejno Sledenje In Zaznavanje Gibanja

Če je zaznavanje gibanja se je obrnil on, bo naprava samodejno pošlje opozorilo messge.

Dan in Noč Monitor

S pametno IR-Cut filter, noč in dan vid postane ostre in živahne,in 11pcs infared svetlobe, do 10m IR razdalja.

Mult-Obrat Ogled

Ta naprava podpira računalnik,tablični računalnik ,pametni telefon oddaljeni zaslon.

O Povratnih Informacij: 1. Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našo opremo in storitve. 2. Če imate kakršne koli težave z naše izdelke ali storitve, vas prosimo, da nas kontaktirate, preden zapustite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo rešiti vse težave in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.O Shipmet: 1. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje. 2. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo. 3. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone. 4. Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!O Vrnitvi: 1. Imate 10 dni, da poskrbi, da se vrnejo od datuma, ko jo je prejel.Kupec je odgovoren za ladijski tovorni vrniti blago. 2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje. 3. Povrnili vam bomo vaše celotno sklada, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, ki spadajo.

Samodejno Sledenje Podpora
App iCSee
Certificiranje CE
Podprti Operacijski Sistemi Windows 10