30 x 50 ml Potovanja Amber PET Losjon Črpalka Strpati Steklenico 50cc Prazno Rjava Plastičnih Šampon Kozmetične Embalaže.

2.zmogljivost:50 ml

3.Material: Pet

4.Velikost:32(D)mm*115mm(H)

5, Uporabe: kozmetična embalaža, eterično olje pakiranje ,tekočine zabojnik, itd.

6, Logotip se lahko natisne na steklenico, če je količina, ki je nad 3000pcs na barvo

7, lahko naredimo po meri steklenice, kot svojega modela ali vzorca.

8: Barve končnik: črna bela jasno

9:Barva stekleničke: oranžna

10. Imamo tudi zeleni n ,jasno, modro ,rdeče barve Več drugih 50 ml steklenica

O nas:

Happy house trgovina je specializirano za izvoz različnih vrst stekla in plastičnih steklenic,plastične vrečke.Naše steklenice se pogosto uporabljajo na področjih medicine, kozmetika, dekorativne in skladiščenje.Smo izvozno usmerjeno podjetje. 70% naših izdelkov, ki se izvažajo.

O ladijski:

Pošiljka bo poslana v roku 3 dni po tem, ko ste plačila, smo ladjo na potrdil naslov na www.rotary-lent.si, zato prosimo, da poskrbite, da vaše prejeto DODAJ so vse pravilne.Običajno vaš paket bo prišel s 15-40days, ki jih na kitajskem post zraka, lahko tudi mi povej, ladijski način, ki ga potrebujete, ponudili vam bomo najboljšo ceno, ki temelji na vaše reference.

Povratne informacije

Naš uspeh odvisen od vaše zadovoljstvo, zato vaše mnenje je za nas zelo pomembna, mi bo zelo cenijo, če vam lahko nam pozitivne povratne informacije, najlepša hvala!!

Vljudno prosim, upoštevajte, če ste kupili te izdelke, prosim, mi svetuje, barva sprej, če stranka ne točko barve spray ( white, jasno, črno) bomo poslali njih naključno, najlepša hvala za vaše sodelovanje.

Brezplačna dostava - 50 *30 ml Plastične Stekleničke Parfuma, 1oz Modra polovica kritje Spray Steklenico,kozmetične embalaže, kozmetični posodo US$ 31.88 /veliko

kos / veliko

Brezplačna dostava - 50 *30ml Jasno, plastične stekleničke parfuma, 1oz Empey Plastičnih spray steklenico,kozmetične embalaže, kozmetični posodo US$ 31.88 /veliko

kos / veliko