1PC Gamepad Baterija 3,6 V 3600mAh za Sony PSP PSP 2000 3000 PSP2000 PSP3000 PlayStation Portable Zamenjava Polnilne Celice

Pošiljko

2. Prosimo, izpolnite vaše polno ime in pravilen naslov, se katera Koli zahteva o razglasi vrednost za carinske,pls, da znamka v redu ali pišite nam, če bi.

3. Če ne morete prejeti element, vas prosimo, da stik z mano za helpUsually, dobavni rok je 15-60 delovnih dni.

4. Vse naše paket prišel s številko za sledenje.Sledenje podatkov je na voljo v 1-4 dneh po pošiljko.Bomo ladja parcelo preko Kitajske Pošti ali www.rotary-lent.si.

Plačilo

1. Sprejemamo Alipay na www.rotary-lent.si.

2. Plačate lahko z Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi in Bančno Nakazilo.

3. Vsa plačila se sprejemajo preko varnostnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

4. Plačilo mora biti vložen v 3 dneh po mestu naročila.

Povratne informacije

1. Če ste prejeli vaše naročilo blaga v dobrem stanju, bi vam bili hvaležni, če bi lahko pustite nas 5-STAR POZITIVNE POVRATNE informacije.

2. Pls stik z nami prvič, če niste zadovoljni s točko, ko prejeta, vam bomo ponudili zadovoljivo rešitev, preden vaš dopust kakršne koli povratne informacije ali spor, Hvala za vaše prijazne razumevanje!

Nasveti

1. prosimo, dovolite 1-3cm napake dejanske razsežnosti zaradi ročnega merjenja!Hvala !

2. Dejanske barve se lahko nekoliko razlikuje od slike zaradi računalnika, zaslona ločljivost, svetlost, kontrast ipd.

3. Če imate kakršno koli vprašanje, prosimo, obrnite na nas pred pusti negativne povratne informacije,, bomo poskušali naši moči, da vam služijo, hvala vam za vaše razumevanje!

Številka Modela PSP2000/PSP3000
Nastavite Vrsto Samo Baterije
Snop Snop 1
Napetost 3.6V