SINZRY vroče 2019 kubičnih cirkonij svetlo elegantno snežinka cvet obleka broške pin lady nakit, pribor

Prosimo, uporabite nakupovalni voziček, da bi več kot en element; brezplačna dostava za vse postavke, ki jih na kitajskem post, ki traja približno 15-35days za dostavo; Prosimo poskrbite, da bo vaš naslov za dostavo pravilen ; denar je zavarovano z www.rotary-lent.si račun, vas prosimo, da potrdilo po blago prispelo; Smo lahko sprejmete padec ladijskega prometa za svojo stranko naslov.

Pogoj:brande-nov modni cirkon broške, veleprodajno ceno; blagovne Znamke : Sinzry Kamen :AAA+ Mikro Krog Jasno, Kubičnih Cirkonij Meterial : Baker / Medenina Priložnosti : Poroka \ Posla \ Dating \Predlog \ valentinovo Gitt Za : Mama \ Punco \ Žena \ Hči \ prijateljice \ Sami Okoljski Standard : Svinec,Nikelj,Kadmij Brezplačno .VELIKOST:5,2 CM.lahko se uporablja kot obesek.

Zagotavljamo vam kakovost za vsak predmet.

Slog Trendy
Material Okolje
kraj izvora Zhejiang, Kitajska (Celine)
Fine ali Moda Moda