Specifikacije:

Barva:Črna, rdeča

Slog: Overbust Čipke Korzet z Krilo

Material: Poliester & Spandex

Kot nalašč korzet obleko za Burleske Uspešnosti, Božič, Obleko Gor za noč ven, Clubwear, Maškarada, Kostumi

Paket Vključuje:

1x Korzet vrh + 1x Tutu krilo +1x G-string

Korzet je zasnovan tako, obseg pasu, prosimo, izberite vašo korzet po vašem pasu.

Če je vaš pas measurment je med dvema velikosti, prosimo, izberite manjšo velikost.

Če niste prepričani, kaj obsega, ki bi potrebovali.Prosim, pustite vaše measurment , da nas, smo lahko poberem velikost za vas .

Opozorilo Prosimo, Da:

Prosimo, preberite naše velikost grafikona skrbno ki se lahko razlikuje od drugih oblačil in vaš lokalni velikost grafikona.Če niste prepričani, kaj velikosti, ki jo potrebujete, se obrnite na nas.

Prosimo, ročno pranje samo, naj korzet z več več.

Niz na hrbtni strani je nastavljiv, prosimo, poskusite prilagodite, da je bolj primerna za vaše telo.

Prosimo, poskrbite, da vaše naročilo informacij, znova pred postavite naročila.

Barvne Razlike

Vsi izdelki prikazani, so 100% realni in gledamo fotografije, ki jih sami.Vendar obstaja tudi nekaj barve, senčenje zaradi svetlobe.

Vrne & Vračilo

Prosimo, kontaktirajte nas prvič, če niste zadovoljni z nakupom, bomo rešili v najkrajšem možnem času.

Dobrodošli, da nas kontaktirate.

Dostava

Mi smo tako veseli, da ste nas kontaktirate, če imate kakršnakoli vprašanja o ladijski promet.Bomo rešitev za vas in se obrnite na Tretje Osebe Logistiko.Torej, prosimo, sporočite nam svoje misli in vprašanja.

Različnih mestih, ki imajo različne načine logistike in logistike, časa ni, so različni, prosimo, kliknite Dostava in Plačilo, in izberite regij in nato prikaz logističnih informacij.

Če ne boste prejeli izdelek po 30 dneh, se obrnite na nas, bomo preučili in rešiti dostave problem.

Smo iskreno upam, da smo vam z odlično storitev. ^_^

Druge Politike

Vsa e-poštna sporočila bomo odgovorili v roku 1 delovnega dne.Če ne prejmete naš odgovor, vljudno prosim resent vaš e-mail in mi odgovorijo, da boste čim prej.

Bomo zapustili pozitivne povratne informacije po prejemu plačila.Pišite nam, če niste zadovoljni s točko, po njegovem prejemu.Bomo rešiti naenkrat za vas.

O nas

Zagotavljamo vam, vaše 100% zadovoljstvo.Smo v stojalo, skrbi in frustracije, ki jih lahko imajo, in bomo potrudili, da odpravite težave.Prosimo, da nam priložnost, da odpravite vse težave.

Smo tovarni dobavitelja.Pišite nam, če vas so zanimiva za nakup velike količine posameznih postavk, bomo zagotoviti vse informacije, ki jih potrebujete.

Povratne informacije

Smo vesti prodajalec.Želimo vzpostaviti dobro trgovanje odnos.

Prosim, pustite nam svoje pozitivne feed nazaj in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našimi storitvami.

Vam bo zelo cenjeno.Če niste povsem zadovoljni, se obrnite na nas, preden zapustijo povratnih informacij.

Prosimo, dajte nam priložnost, da bi stvari, preden kateri koli negativne povratne informacije, ali so nevtralne povratne informacije levo.In tiste, ki zapustijo slabe povratne informacije brez komunikacije ne dobrodošli na vse, saj smo vedno zaupaj!

Sestava Materiala poliester in spandex
Paket Vključuje ena korzet vrh + eno krilo+ en G-string
Blagovna Znamka ERQI
Oblikovalec Tip Sexy Korzet Čipke Obleko