Poletje Ženske Seksi Brez Rokavov Kratek Telovnik Ženski Slim Priložnostne Vrh

Značilnosti:

- Primerna za klub, nočni klub, stranka, večer, clubwear, cocktail, priložnostne, večer, posebne priložnosti, vsak dan nositi, in druge dejavnosti, ki jih v celoti pokazati yur odlični formi.

- Paket vsebina: 1 x Vrhovi

Specifikacije:

- Material: poliester

- Style: Brez Rokavov

Opombe:

1. Ročno merjenje, prosimo, dovolite 1 ~ 3 mm napaka,hvala.

2. Zaradi razlike med različnimi monitorji, slika morda ne odraža dejanskih barvo predmeta.Zagotavljamo slog je enako, kot je prikazano na sliki.

Material Poliester

Poletje Ženske Seksi Brez Rokavov Kratek Telovnik Ženski Slim Priložnostne Vrh

Značilnosti: - To preprosto vrhovi je izdelana iz Poliestra materiala.Tkanina je zelo mehka in elastično, zaradi česar je luč in je idealna za poletje. - Primerna za klub, nočni klub, stranka, večer, clubwear, cocktail, priložnostne, večer, posebne priložnosti,