JUHOR Pomnilnika Ram Računalnik DDR4 8GB 16GB 3000mhz Memoria 2400mhz 2666mhz Namizje Ovni Novo Dimm z hladilnega telesa

Prosimo, preverite, ali element, ki je združljiva z vašim modelom pred naročilom.Preden oddate naročilo, prosimo, prepričajte se, da je RAM-a je združljiv z matično ploščo/CPU.Pri naročilu, prosimo zagotovite, da so parametri, bomo zagotovili najboljše storitve in izdelke.Opomba!Opomba!Opomba! Dragi Pomnilnik izdelkov s frekvenco 3000MHZ , ki jih ne uporabljate X. M. P. standard.Prosimo, preverite, ali matično ploščo in PROCESOR podporo X. M. P. pred nakupom.Če matično ploščo in PROCESOR ne podpira spremembo standarda, spomin bo lahko deluje le na 2666MHZ/2400MHZ.Poleg tega zaradi CPU in matično ploščo problemov, za 3000MHz , če ste dveh kosov posameznega kanala pomnilnik ali štiri kombinacije skupaj , morda ne bo sposobna oblikovati dva-kanal ali multi-channel, brez originalne proizvodnji test, lahko premeša in se ujemajo, osebno , je lahko neusklajenosti in ne morejo delati na pravi način .Za podrobnosti se, prosimo, da spletne storitve za stranke, hvala vam za vaše razumevanje in podporo.Če je'ok,prosimo, pripombo matično ploščo model pri nakupu Imajo dober dan!

Širok in Ozek Odbor Širok in ozek odbora so naključno pošiljke, oni ne vpliva ram uporabo.Vsi izdelki so poslani, ki temelji na seriji naše tovarne, široko in ozko ni mogoče določiti.Čipi JUHOR uporablja strogo testirani delci, ki je združljiv s široko paleto računalnike, tudi združljiv z Intel in AMD platforme. (Na primer: Samsung, Hynix, Micron, Magnezij, Južna Azija Yisheng, Elpida) Izgled Izdelkov Slike samo za referenco, prosimo, predmet naše izdelki so na voljo.Prikaz in luči ustrelil vpliva na barvo izdelki, slike samo za referenco, prosimo, predmet naše izdelki so na voljo O Package Dolgo mednarodni ladijski promet, lahko povzroči poškodbe in zdrobimo paket, če ste našli tam je razpakiranje znaki, ne podpiše, se obrnite na nas prvič.če je izdelek na drobno paket za iztiskanje deformacije, vendar ne vpliva na uporabo izdelka, potem je normalno.Namestitev Kupci morajo vedeti, kako namestiti izdelkov, kot so namestite operacijski sistem, da bi se izognili težave z namestitvijo.Pišite nam, če vse težave, preden odprete spora.O Ladijski 1. Elemente, ki bodo dobavljeni je kmalu, ko je prejel preverjeno plačilo.Ne prevzemamo odgovornosti za kakršne koli napačne ali je naslovnik neznan naslov. 2. Ponujamo brezplačno dostavo za vse naše izdelke, ki se s številko za sledenje.Če želite, da bi dobili proizvode hitro, se obrnite na nas za izbiro na način pošiljanja, kot so DHL, UPS, FEDEX, ali EMS.Vrne 1.Lahko dobite 3 leta garancije v naši trgovini 2.Vrne sprejet.Element, ki mora biti v prvotnem stanju.In jo je treba plačati dodatne poštnine, ki nastanejo in predmete, ki vrne, je treba hraniti v prvotno stanje.

Blagovna Znamka JUHOR
Vrednost CL 17
Vrsta Vmesnika 288pin
Hlajenje Fin Da,