Original Evolis R5H004NAA Pol Plošča YMCKO traku kasete 400 fotografij za Zenius Prednost id kartico, tiskalnik

Evolis R5H004NAA Pol Plošča YMCKO traku kasete, 400 fotografij

Specifikacija

Proizvajalec in postavka : Evolis R5H004NAA Barva traku 5 plošče: Rumena, Magenta, Cyan, Črna in Prekrivanje Število fotografij na kolutu: do 400 Tiskalniki zadeva: Zenius, Prednost, Elypso 5 plošče barvni trak - R5H004NAA

Pol plošča barva traku je primeren za identifikacijske kartice, featuring barve ID fotografijo in nekaj črnih resine nakladah (za besedilo, logotip ali črtne kode), ki so potrebne.

V mnogih primerih je ta trak se uporablja na praznih plastičnih kartic, temveč tudi na pre-natisnjen plastičnih kartic.Glavne aplikacije so študentskih izkaznic, prevoz ID značke, zaposleni ID značke, klub članske izkaznice in vozniška dovoljenja.

Prednosti

40% manj stroškov na kartico od Standardne YMCKO Barvni Trak (Končni Uporabnik Cena).Višje tiskanje avtonomije kot Standardno YMCKO Barvni Trak za manj posredovanje upravljavca (400 kartic/roll namesto 200).

Tehnične značilnosti

Barva traku je polietilen tereftalata (PET) s tanko plast specializiranih premaz.Koncentracija barvilo je zelo nizka in so netopne v vodi.V postopku tiskanja so le razpršenih na temperaturo nad 50°C, Skladiščenje priporočila

Priporočljivo je, da uporabljate ta izdelek v roku enega leta.Izogibajte se prah, neposredna sončna svetloba, visoka vlažnost in visoke temperature.Ne polagajte v bližini topila ali druge kemikalije.

Kako vem, uporabo pravico regiji kodo?

Obstajata dva načina, da preverite uporaba pravice področno kodo.

1. Preden začnete s tiskalnikom

Tiskalnik regiji koda je navedena na ID tiskalnik za nalepke od zunanje polje.Traku regiji oznaka je označena

v traku številka dela, na zadnjih treh številk.Ta del številka je natisnjena na trak, polje label, kot tudi na

drop-v kaseta etiketi.

Dve kode so podobna, kot je navedeno v nadaljevanju:

Opomba:

V trakovi z NAA kodo se lahko uporablja na vseh tiskalnik regiji kode.

V trakovi s SPS,S12, S13 ,S14and S22 kode se lahko uporablja samo s SPS tiskalnik področno kodo.

2. Kadar koli, ko uporabljate tiskalnik

V Evolis Premium Suite Print Center, v "Trak" tab, del, število in tip traku je navedeno.

'Traku ne velja," message) pomeni, da je regija koda ni ustrezno, med tiskalnikom in traku.

Kaj se zgodi, če sta tiskalnik in trak regiji kode niso primerne?

Preverite tabelo z državami, kot je navedeno zgoraj, in videli boste, da obstajajo 3 glavne regije in 2 sub-con.

Regija AMERIKI, trakovi, ne delujejo v Regiji EMEA, Regiji EMEA trakovi, ne delujejo v Regiji APAC.Skratka,

regijo, v kateri trak je bilo kupljeno lahko "samo" se uporablja na tiskalnik od posamezne regije.

Blagovna Znamka EKARWELT
Številka Modela R5H004NAA
Velikost 60*300
Tiskanje 400 fotografij