JOYO GEMBOX II Kitara Multi Učinki Pedal Procesor Bobna Pralni Vzorci Zanke Snemanje Elektronski Učinek Kitare Dodatki

Zdaj ima veliko hladnejše videz ter a celota nov algoritem, - stroj z bobnom vzorci, 3-minutni looprecording in še veliko več.

Samo, da ga poskusite, boste presenečeni.

·Visoka svetlost LCD zaslona

·8 Učinek modulov&66 Učinek vrst

·23 Pogon zvoke s 7 legendarni ojačevalniki simulator

·80 Tovarniško prednastavljenimi obliži&80 Uporabnika obliži

·40 ritmih Drum&10 Metronom ritmov

·Tap tempo

·180 Sekund looper

·DC 9V Ac ali 4 x AA baterije (niso vključene) ali AC adapter 9V DC (ni priložen)

·Določljiv izraz pedal

·Lahka teža in majhne za enostaven transport

·Kompaktna delovanje vmesnika

Paket Je Vključeno:

1 x Kitara Multi-Učinki Procesor

1 x Uporabniški Priročnik

Opomba:lahko plačate s Paypal zdaj .Več držav v prihodnosti.

O Pošiljki: - Bomo obdelali pošiljko v roku 2 delovnih dni po tem, ko www.rotary-lent.si preveriti svoje plačilo. - Številko za sledenje, ki bo prišel ven v 2 dneh, če je ladja. - V tujini skladišča: Nastavitev ...... - UPS/DHL/Fedex: 5--12 dni -EMS: 12 -- 27 dni -www.rotary-lent.si Standardna Dostava: 15 --37 dni (običajno) -Kitajska Post Air Mail: 25 -- 69 dni(običajno) Delivey čas je vzorec časa.Različne države različne čas dostave. ( Euerope državi, bo hitreje in oddaljene države, bodo malo počasneje), v Večini držav času dostave v 7 do 15 dneh, če dobavi hitra dostava.Vsaka država ima svoje carinske pravilo in carin in carinskih pristojbin, ki niso vključeni v naročilo.

Čas uporabe:Kitajska Čas - od ponedeljka do sobote, 8:30 am ~ 17:00 uri, za predelavo

- Ne več kot 12 ur, sporočilo odgovori( razen ob koncu tedna ) Po-prodaje politike: - Za kakovost izdelka problem, vljudno sprejme HD blizu fotografije za naše preverjanje; ali, če je potrebno, prosimo, oglejte kratek video za našo presojo. - Smo običajno responce te vrste primeru pa v roku 48 ur, in dobili nazaj suggestative rešitev ali končno obdelavo.Garancija čas: (Populele) 1 leto ( Kupec mora plačati za vrnitev ladjar stroškov, če se uporablja dolgo časa ali umetnih povzroča poškodovana blaga)

Plačilo:

Za plačilo naročila na www.rotary-lent.si, sledite korakom spodaj:

1 Izberite ukaz in kliknite "Pay Now" gumb

2 Izberite vaš želeni način plačila na checkout stran

Dostava :

Postavka, ki bodo dobavljeni v roku 5 delovni dan po plačilu izbrisani.

Ocenjeni čas poštnine: (Pomembno, pozorno preberite pred ponudb)

1. Za Združene države amerike: ePacket dostava iz Kitajske (od 7 do 12 delovnih dni).Za Russion: ePacket dobave iz Kitajske (od 10 do 30 delovnih dni)

2. Po vsem svetu: China Post Registriranih Air Mail, www.rotary-lent.si Standardne Dostave, ePacket, Singapur Post, UPS, DHL;

Kitajska Post Registriranih Air Mail in www.rotary-lent.si Standardna Dostava običajno predmet bo prispejo v roku 30-60 delovnih dni po odpremo.Brazilija potrebujejo več časa, 50-120 delovnih dni po odpremo (dobavni rok je ocenjena, vendar ni zagotovljena), ePacket običajno predmet bo arrivel v 35 delovnih dni po odpremo, Singapur Post običajno predmet bo arrivel v 15-59 delovnih dni po odpremo, in UPS, DHL običajno predmet bo arrivel v 7-15 delovnih dni po odpremo, v Času turistične sezone, je lahko za dodatne zamude.

Povratne informacije:

1. Trudimo se, da bi vzdrževati najvišje standarde odličnosti za nakupovalne izkušnje za 5 zvezd in 100% zadovoljstvo!Pozitivne povratne informacije 5stars je za nas zelo pomemben.

Smo iskreno prošnjo, da se obrnete na nas nemudoma,PREDEN nam 3 zvezdice ali 1 zvezd povratne informacije, tako da bomo lahko satis factorily rešiti vaše težave.

2. Prosimo, nakup predmetov, če se strinjate z zgoraj navedenimi pogoji.

O nas:

Delamo www.rotary-lent.si podjetja na POŠTEN način.

Ni goljufija,samo pošteno trgovanje.Zaupajte nam !in boste dobili več.

Tip Vtiča NOBEN
Številka Modela GEMBOX II
Vrsta Učinki
Blagovna Znamka joyo