YOUTHUP 3D Mens Polo Majica Priložnostne 3D Tiskanih Kvadratnih Vzorci Dolgimi Rokavi, Polo Majica Ulične Moške Srajce Plus Velikost 7XL

Informacije O Izdelku

Ime Izdelka

T-Majice

Blagovna Znamka

YOUTHUP

Material

Poliester/Spandex

Velikost Vrsta

Azijske Velikost S-5XL

Barva Izdelka

Enako Kot Na Sliki

Funkcija

3D Tiskanje

Podpora Prilagajanje

Obstaja veliko načinov plačevanja, kot so plačilne Kartice,Visa,Band Transferji,Webmoney in tako naprej ,lahko izberete tisto, ki jo preferl.

Vaše plačilo bo potekala po www.rotary-lent.si ,bomo dobili šele da bi se potrdi prejeto.

1.Smo običajno uporabo ePacket ali www.rotary-lent.si Standardna Dostava,lahko tudi plačati dodatne stroške prevozov za express dhipping DHL.

2.Mi ladje reda po vrstnem redu, naslov,prosimo, potrdite, vam naslov pred plačilom.

3.Običajno bo to stalo na teden na ladjo, da bi ,potem vam bomo številko za sledenje.

4.Lahko nas kontaktirate, da preverite shippment ali podaljšajo dobavni rok.

1.Če je ne količina vprašanje(kot izbira napačna velikost,ne všeč in tako naprej),lahko ga vrnete nas provding vrne številko za sledenje ,bomo povračilo vas, kot smo ga prejeli.

2.Če je količina vprašanje(kot element, ki je poškodovana ,napačno elemente in tako naprej),se lahko obrnete na nas in vam bomo povrnili.

1.Vaše pozitivne povratne informacije je imfortant za nas ,prosimo, vzemite si nekaj minut, da pustite dobre povratne informacije, če ste satisfired z našim izdelkom.

2.Prosim stik z nami pred odhodom netural ali neigtive povratne informacije,, bomo poskušali naši moči, da reši svoj problem,hvala.

Spol Moški, Ženske
Vzorec Tipa Kariran
Slog Priložnostne
Velikost S-7XL