30PCS CREE XP-E XPE /XP-G XPG / XT-E XTE 3535 3030 LED Objektiv 13mm bela imetnik 10degree/20degree/30degree/25degree/60degree

Parametri za LED OBJEKTIV:

Količina: 30pcs

Premer leče:11.7 mm Višina 6.65 mm

Imetnik Premer: 13mm Višina mm 7.35

Oddaja Barva: Bela

Zorni kot: 10/20/30/25/45/60 stopnjo

Material: Visoko kakovostne plastike

Uporaba: Osredotočiti svetlobo, Da glede izgleda precej svetlejši, ki so Primerni za Cree XPE/XPG/XTE Led, ki smo jih prodajajo na www.rotary-lent.si

Package vključeni : 30x 13MM LED OBJEKTIV Reflektor Collimator za CREE XP-E/XP-G /XT-E High Power LED Luči

DOSTAVA V AU ,NAS državah, Kanadi, združenem KRALJESTVU zraka parceli traja približno 10-15 delovnih dni, da pridejo na vašo destinaton.V Evropskih državah, lahko traja nekaj dni dlje.Izbirate lahko med hitra dostava metodo, če bi želeli prejeti takoj, ampak dodatnim denarjem, ki je v vaše plačilo.Če pa imate kakršno koli vprašanje o poštnine čas, ne oklevajte, da nas kontaktirate.dostava čas spreminja iz različnih držav, je odvisno od vaše območje .dobavni rok se lahko malo dlje, če vaš kraj je oddaljena, vendar pa je izven našega nadzora , upam, da boste lahko razumeli, da je dobro.vendar zagotavljali bomo številko za sledenje, da boste čim prej dostave comany daje prav nam, ne skrbi, in če na katero koli vprašanje, se lahko obrnete na mene.vedno smo vam pripravljeni pomagati. -Upoštevajte, da so dobavni roki se lahko razlikujejo, zlasti v prometnih konicah ali inclimate vremenske razmere. -Kot so teža in cubage omejitev v mednarodni da smo nesposobni, da vam ponudimo morebitne popuste ali v kombinaciji dostava za več predmetov.Ni lokalni pickup storitev, ne tretji osebi ladijskega prevoznika, ki se bo uporabljal. -Prosimo, preverite in posodobite svoj naslov za dostavo na v blagajni. -Uvoznih dajatev, davkov in dajatev, ki niso vključene v predmet, ceno ali stroške dostave. -Kupce, ki so odgovorni za te stroške.Prosimo, preverite pri vašem lokalnem carinski pred nakupom Plačilo: sprejemamo VISA, MASTER ,Bančno Nakazilo, Če potrebujete dodatne informacije,vas prosimo, da nas kontaktirate,Hvala! -Prosimo, preberite naše politike in prodajo pogoji premislite, preden dajanje nalog.Če imate kakršna koli vprašanja dobrodošli, da nam pišite . -Poskrbite, da boste ponudbo pravico element in NE ponudbo, če vam\\\\\\\\\\\\\\\'t strinjate z našimi pogoji dražbe. -Naš sistem bo pustil prid pozitivne povratne informacije samodejno, ko smo prejeli vaše vrednotijo pozitivne povratne informacije. -Po element, ki prispe v zadovoljivem stanju, vaš vrednotijo pozitivne povratne informacije z vseh 5 zvezdic DSRs bi bilo zelo cenjeno.Vsak problem najti, vas prosimo, da nam pišite pred odhodom slabe povratne informacije. -Veliko cenili za takojšnje plačilo.Neplačane postavka se vloži brez sprejema plačila v 7 dneh po seznamu se je končalo.Garancija politike - Če element je v okvari po prejemu, se obrnite na nas v 14days za povratni naslov, Prosimo, da element, ki ga želite v svoje prvotno stanje in nazaj.Kupec je odgovoren za vrnitev stroške dostave.Po prejemu vrniti bomo izvedli zamenjavo, je odvisno od naše zalogi, če ni na voljo, vračilo denarja, se izda. - Če se element, ki je poškodovan v 3 mesecih, se obrnite na nas za zamenjavo ali denar nazaj. (Bomo potrebovali fotografije ali kaj drugega kot dokaz v defectiveness, da vaš element) Povratne informacije smo zelo cenijo svoje 4 ,5 zvezd pozitivne povratne informacije .mi vam bo dala pozitivne povratne informacije, ko je prejel plačila, in pls stik z mano, preden se odpravite vse nevtralno ali negativno feedcback ali 1,2 zvezde povratne informacije.pomagala vam bom, da odpravite težavo enostavno in prijazno.ok?

Struktura Plano
Številka Modela xpe 3535 3030 objektiv
Material PMMA
Blagovna Znamka HotRed