DUOJIAOYAN Zimski Modni Živalski Vzorec Šal za Ženske Kača Kožo Tiskanja Pashmina Rute Lady Mehko Bombažno Topli Šali Osnova

Opombe: Ta element je izdelan ročno,tako da vsak element, ki je edinstven in lahko sightly razlikujejo drug od drugega.Primerna za :Večina ljudi, ki Priložnosti:Priložnostne/Ulične Package:1 Kos element z OPP vrečko Spol:Ženske,Ženska,Dama.Ženske,Grils Applicale Priložnosti:Party,Klub,Poroka,vsak Dan , Sodelovanje,za Obletnice,Darila itd.ATT: Prosimo, upoštevajte, fotografije ne prikazujejo dejanskih velikosti, prosimo, oglejte si Opis za velikost podrobnosti.Prosimo dovoljeno 1-5 mm razlik, ki so posledica ročno merjenje, hvala.Zaradi razlike med različnimi monitorji, slika morda ne odraža dejanskih barvo predmeta.Zagotavljamo slog je enako, kot je prikazano na sliki.Hvala!Če prejemu čas skoraj konec,lahko stik z mano,mi pa bomo podaljšanje časa.Ko boste prejeli paket,če izdelki imajo kakršne koli težave ali niste zadovoljni z izdelkom,prosim, ne pusti negativne povratne informacije, neposredno,samo stik z mano prvič, bomo poskušali naši moči, da boste zadovoljni.Če ste zadovoljni z izdelki,lahko nam daje pozitivne povratne informacije in nam 5stars!!Njeno spodbujanje za nas in za nas pomembno!

Dolžina Rute >175cm
Slog Moda