200pcs Sijajni Plastičnih Težko Telefon Primerih Za iphone XR X XS Max 5 JV 6 6s 7 8 Plus Solid Black White 1.3 mm PC Hard Back Cover

Do kupcev:

Smo prodajo drugih bolj modeli te vrste Telefonu primerih, če potrebujete druge modele, vas prosimo, da stik z mano, hvala.

Opozorilo :

1. Prosim, povejte nam je deklarirana vrednost pri sprejemanju naročil, da bi se izognili težave v customes.Če niste pojasniti prijavljeno vrednost, bomo razglasi naključno.

2. prosim, pustite nam sporočilo o Gospodarskih subjektov (EORI Registracijo Identifikacijsko) Številko, če ste , hvala vam.

Povratne informacije:

Smo odvisni od vašega zadovoljstva in uspeha.Torej,vaše povratne informacije so zelo pomembne za nas.

1.Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve,prosim, pustite nas pozitivne povratne informacije.Najlepša hvala!

2.Kontaktirajte nas pred odhodom koli Negativna ali nevtralna povratne informacije,, bomo poskušali naši moči, da odpravite vse težave.

3.Najboljši popust za vrste kupcev.Vaše zadovoljstvo, naš nadaljuje!

Vrsta Pol zavit Primeru
Design Šport
Debelina 1.3 MM
Značilnosti Solid Black White Trdi Plastični Primeru