130x180cm Vrata Tassel Zavesa Stena Visi Macrame Handwoven Bohemian Zavese Tapiserija Za Poroko Dnevna Soba Dekoracijo

Bullet Točk:

2、Mehko Bombažno: tassel zavesa je narejena iz bombaža, močan in vzdržljiv.In se je edinstven, in to zunanja oblika naravnih materialov, ki dajejo minimalističen občutek in ustvari sproščen občutek v prostoru.

3、Široko Prijave: tassel zavesa se lahko uporablja za windows, na neprivlačen žaluzije, headboards, soba delilniki, nerabljena kamini, ali na posteljice nad otroška soba.In to lahko dodate topel občutek potepuških vrečko za vaš dom.

4、Enostavno Prilagoditi: tassel zavesa je dodatno konča na straneh, lahko visi in se prilagodi, kot je potrebno.

5、Pravilno Velikost: dolžina tassel zavesa je približno 180 cm/70.87, in njegova širina je približno 130 cm/51.18 v.

Značilnosti:

Ta zavesa je ročno tkane, edinstven dizajn, uporaba naravnih materialov, ki dajejo minimalističen občutek.

Izrazit s sukanec bombaž, ročno izdelan.

Debele boemsko vzdušje.

odlično poročno darilo, poročni ozadju blaga ali bohemian tematske zabave, rojstni dan, darila, itd.

Izdelek Vzdrževanje:

Na splošno, proizvod ni treba očistiti.Uporabite sušilnik za lase, da spihajte prah na njej redno.Če morate očistiti, ga mora umijemo z rokami.Izogibajte se pralni stroj za pranje.Ne vtrite.Nežno pritisnite umijemo z rokami.

Tehnični podatki(o):

Material: bombažno nit

Velikost: 130*180 cm/51.18*70.87 v (ročno tkane, nekaj tolerance, se lahko sproži, širina se lahko prilagodi nekoliko)

Seznam Vsebine:

Vrata Zavese*1

Opombe:

Izdelek je ročno izdelan, in strune izdelka je relativno enostavno, da bo sel po prejemu to, nežno pretresite, da se proizvod in zravnajte njegove niz iz naravnega bombaža niz imajo lahko nekatere okus, ki ga proizvaja bombaž proces, in vonj izdelka, ki izgine, ko se je visela na steni za nekaj dni.

1.Sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2.Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3.Če ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU . (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2.Nalogi, obdelani 3-5 dni po plačilu preverjanje

3.Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4.STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

5.Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.

Naš cilj je zadovoljstvo strank!

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in BOMO

NI VPRAŠANJE, ŽELITE VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2 .Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO

TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

1.12 mesecev omejena Garancija Proizvajalca za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo.

2.Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam

številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA PREDMETE Z VELJAVNOSTI GARANCIJE.

Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.rotary-lent.si !

1.Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in za 100% zadovoljstvo!Torej, če ste zadovoljni z našimi izdelki ,Upam, da vas lahko prosimo, da nam Pozitivne Povratne informacije (5 zvezdic )

2. Upamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam je nevtralen ( 3 zvezdice )ali negativne povratne informacije (1-2 zvezde ),, Bomo poskušali naši moči, da reši vaše težave in prosim

Slog Drugo
Vrsta vrata, zavesa