Polnjenje Dock Znanja Prenosni Adapter za Fitbit Versa3/Občutek 2020 Nova

Naslov .vrstici-višina { overflow: hidden; } .vrstico-predmet-zaviti{ širina:32%; višina:400px; float:left; polje-velikosti:border-polje !pomembno; padding:5px 5px 5px 0; margin-bottom:10px; } .vrstico-item{ width:100%; height:100%; position:relative; } .vrstici-višina-item{ širina:calc(100% - srednja-20 px); height: 100%; box-shadow: 6px 7px 30px -5px rgb(211,213,212); } .vrstico-img-item { height: calc(100% - velika-60 px); } .vrstico-cena{ height:velika-60 px; polnilo:majhna-15 px 12px; polje-velikosti:border-polje; font-size:16px; } .vrstico-cena>div{ margin:10px 5px 0 5px; font-size:16px; } .vrstico-kupiti-zdaj { position: absolute; right: 5px; spodaj: -srednja-20 px; širina: 60%; ozadje: rgb(254, 74, 46); polje-velikosti: border-polje; text-align: right; } .buy-in zdaj-zaviti{ display:inline-blok; višina:32px; line-height:32px; polnilo:srednja-20 px 10px; } @media screen in (max-širina:414px){ html,body{ width:100% } .vrstico-predmet-zaviti{ width: 50%; višina:300px; } .vrstico-cena>div{ font-size:12px; } .vrstico-kupiti-zdaj{ padding:5px 0; position:absolute; right:5px; spodaj:-10px; } .buy-in zdaj-zaviti{polje-velikosti:border-polje; padding:3px 10px; } .buy-in zdaj{ width:100%; višina: 100%; } } $ 10.52 $ 104 $ 4.32 IMAGE_URL4 $ 5.5 $ 24.84 $ 4.4 Opis:

1. Stabilno Osnovo: Naše polnilnik, ki je osnova za Fitbit Versa3/Občutek je trmast in trajno visoko kakovost stojalo, z non-slip, visoko trenje znanja, ki lahko namestite stabilno popraviti naprave za Fitbit Versa3/Smisla.

2. Lahek in Prenosen: Naše polnjenje, ki je osnova za Fitbit Versa3/Občutek je zelo lahek in enostaven za shranjevanje in prevoz v času potovanja ali poslovnih potovanj.

3. Notranja Moč Zaščite (PTC): Pri priključitvi na napajanje, prosimo zagotovite, da je gledanje je zaščitena pred sedanjimi ali povečanih stroškov.

4. Odlično Tekmo: Ta kabel polnilnika je posebej zasnovan za Fitbit Versa3/Smisel in se lahko uporablja kot rezervni polnjenje stojalo.V primeru, da ste izgubili original polnilec, osnove lahko zaračuna za Fitbit Versa3/Smisla.

5. Navodila za Uporabo: Za polnjenje stojalo za Fitbit Versa3/Smislu lahko deluje le, ko je gledal za Fitbit je tesno stisnjene v režo za kartico, in jih uskladiti z polnjenjem pin.V nasprotnem primeru ne bo zaračunal!Po končanem zgoraj navedene korake, lahko zaračuna svojim gledal, ne da bi odstranili vrvico.

Specifikacija:

Material: ABS

Vmesnik: USB

Primeren model: za Fitbit Versa3/Sense

Linija dolžina: približno 1m/39.37 v

Barva: črna

Seznam Vsebine:

1*Polnjenje Baze

Načini plačila:

Lahko bi plačilo preko katerekoli metode, navedeno zgoraj, in pls poravna v 3 dneh, ko je vaše naročilo.

Vaše plačilo bo preverila www.rotary-lent.si v 24h in bomo obdelali vaše naročilo, ko da je končal.

Če vaše naročilo zaprt zaradi varnostnih razlogov morate predložiti zahtevek za www.rotary-lent.si.

Nadomestila, ki jih povzročajo preklicu naročila, vračilo sporazuma ali mediacijo, se obdelajo takoj in običajno traja približno 7-10 delovnih dni, da dosežejo svoj račun.

Dostava in package: Vsi predmeti, ki bodo preverjene in dobro pakirano, preden odpremo.Naročila bodo odpremljena v roku 2-5 delovnih dni po plačilu je končal.

Teža pošiljke prek navadni pošti je omejena na 2 kg.Mi bomo poslali ločeno, če je teža je nad 2 kg.

Običajno to traja približno 15 - 60 dni in morda še malo dlje, da nekateri oddaljeni področju.Izbirate lahko hitro, način dostave, če želite, da bi dobili parcelo prej, in za to boste morali plačati, ladijski promet pristojbina.

Pon. pošiljanje in vračilo:

Bomo poslati ali nadomestila, če paket gets izgubljen, poškodovan v tranzitu ali prejemate

napačen element.Prosim, vas prosimo, da nas kontaktirate in vam bomo z veseljem pomagali.

Povratne informacije: Če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo, prosimo, pustite nas pozitivne povratne informacije, mi bo zelo cenjeno.

Če je kaj narobe, se najprej obrnite na nas, preden pustite povratne informacije, in bomo poskušali naše najboljše, da vam pomaga, dokler je vse v redu.

Uporaba Starostni Skupini Za odrasle
Združljivost Drugo