Mavrica Reflektivni Krpo Eometric Vzorec Svetlobna DIY Oblačila, Kapo, Jakno Ozadju Dekor Gradient Oblikovalec Tkanine, 50*150 cm

Specifikacija

Bolj podobne tkanine, v Kategorijah "Modne Tkanine >Reflektivni Tkanine".Fiksna širina:150 cm (±1 cm napaka).Dolžina: 50 cm/kos zato, 1 kos = 50 cm * 150 cm; 2 kos = 100cm * 150 cm; 3 kos = 150 cm * 150 cm; in tako naprej....Kupite več dobili več (ne bomo cut).Debelina:Srednje debeline * V vseh temnem prostoru, tako dolgo, kot je malo svetlobe, bo sijaj.Bolj koncentriranega snopa, bolj očitno je. * Za oblačila, Faza, Dekor, Foto Rekviziti, DIY,itd.. * Enote velikost konverzije: 1m=3.28 ft. 1 ft=12v. 1m=1.0936 yd. 1m=10dm=100cm=velikosti 1000 mm, Če potrebujete velikosti ali želite drugo requirments, prosimo, obrnite na nas.

OPOMBA

Vsi izdelki so posnete po dejanski predmeti.Drugačni luči, kota in zaslon, barve izdelka je malo drugačna.Vljudno prosimo za razumevanje.

NASVETI

1.Prosimo potrdite prejem naslov je pravilno!! 2.Ko je tkanina je cut, to ne more biti prodanih znova.Torej, ni razloga, da se vrnete blago, ki je ne podpira. 3.Če ne morete najti tkanine želite, na Internetu, vam lahko nam sliko.Poskusimo, če želite izvedeti. ●Vse elemente, ki bodo poslane v roku 3 delovnih dni, ko je vaše plačilo je uspešno( razen Kitajske festivali). ●Smo podjetje, ki deluje že vrsto let.Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, dovolite mi, da vem.Bom poskusil moje najbolje, da bi to rešili. ●Ko izberete lahko "www.rotary-lent.si standardna dostava" ali "China Post registriranih zraka pošta" kot nosilec brezplačno, lahko kupite vse 2 vzorcev za $6.5. Nakup 3 vzorci za $7.5 .Nakup katerega 4 vzorci za $8.5. Nakup katerega 5 vzorcev za 10 evrov. (1)Kako prilagoditi cena po naročilu?Odgovor: Najprej prosim, ne plačajo.Bom prilagodite cena, ko vidim. (2)Zakaj nakupu 1 vzorec tako drago?Odgovor: "www.rotary-lent.si standardna dostava" tovorni je malo dražje, hitreje, kot "Cainiao super gospodarstvo globalno". (3)Zakaj ceneje če kupite več vzorcev?Odgovor: najnižja tovorni promet pristojbina je omejeno.Nato izračunajte tovorni glede na težo.Vzorec je zelo lahka.

Antilop Tkanine Vrsto Ustvarjalne Tkanine
Vrsta Debelo No
Vrsta Izdelka Druge Tkanine
Blagovna Znamka NoEnName_Null