Blagovne Znamke Moške Hlačke Najlon Jacquardske Seksi Spodnje Perilo Hlače Modne Hlačke Visoke Kakovosti, Spodnjice Brez Hlačnic, Spodnje Perilo Za Moške Pogumni Osebi

Vsak kos z originalno pakiranje

· Meritve grafikon(Prosimo, dovolite ±3" kot napako območju za ročno merjenje)

· Zaradi fotografiranje (svetloba) razlog, izdelki so Rahlo barvno napaka

· Prosimo, oglejte podrobne velikost podatkov.Hvala!To je Azijski velikosti,ne preprosto izberete ga S/M/L/XL

· Če imate kakršna koli vprašanja se lahko obrnete na našo službo za stranke, bomo rešiti vašo težavo.

· Nudimo po meri/veleprodajnih storitev.Cena koncesije, zagotavljanje kakovosti.

· Kot različnih računalnikih prikaz barv drugače, barvo dejanski element, ki lahko rahlo razlikujejo od zgoraj slika

· Opozorilo: prezrite oznako velikosti prihaja s krpo.Oznaka velikosti včasih je lahko velik kot naš opis velikosti , zato, ker tisti, ki so za Kitajske.

· Vse meritve v cm, prosimo, upoštevajte, 1 cm = 0.39 cm,1 cm=2.54 cm

Velikost grafikona

Velikost Višina Prilegajo Pasu(cm) Pasu(Cm)

S 160-170 69-76 27-29

M 165-175 76-81 30-32

L 170-180 81-89 32-34

X L 175-185 89-96 34 DO 36

Dobrodošli v naši spletni trgovini!

Da bi si ob srečno nakupovanje, potovanje v naši trgovini in bi se izognili neprijetnih po prodaji vprašanja, vljudno prosim trajalo nekaj minut, da se glasi nekaj nakupovalne nasvete.Ti so dobrodošle, da se obrnete na nas za sporočila ali e-pošte

-- Pošiljko

Brezplačna Dostava Po Celem Svetu

Priprava Čas: potrebujemo 1-7 delovnih dni za pripravo vaše naročilo glede na naših številnih naročil vsak dan.

Prosimo, upoštevajte, smo časovno razliko, naš delovni dan je od ponedeljka do sobote in od 10 do 10pm.

Za vse nazaj naročil, kontaktirali vas bomo takoj, je za zamudo obvestila.

Ne pošiljko na nedelja in Prazniki.

Ne moremo nadzorovati prevoz, kot se ravna po 3. osebi.

Bomo cilj, da bi dobili vaše naročilo za vas, v čas, vendar ne bodite zaskrbljeni, če se pojavi kasneje, kot je ta, se bomo stik z ladjar, da vas obvešča.

Opravičujemo se vam, da P. O. Škatle in vojaške naslove (APO, FPO) ne more ponuditi.

O Carinskih Dajatev

V obravnavo naših kupcev koristi, Smo prisiljeni, da ladja vaše naročilo za redne pošte.Prosimo za razumevanje, vendar pa carine je izven našega nadzora, ne moremo jamčiti, št davek, pristojbino, in ne prevzemajo nobene davčne pristojbine.Vendar bomo vračilo plačila za express dostava(če ste plačani) na vaš račun v roku 24 ur.Smo iskreno se opravičujemo za morebitne nevšečnosti to lahko povzroči vas.

Opomba:

Če izberete brezplačno dostavo možnost, vaš paket bo dostavijo neposredno začetni le enkrat ali ga bodo poslali na vaš lokalni pošti, potem boste morali vzeti vaš številko za sledenje in vaše osebne izkaznice za zbiranje predmetov.

Če se odločite express ladijskega prometa, prosimo, ne pozabite, da zapustijo svojo kontaktno številko, to je nujno potrebno za express dostava.

-- Povratne informacije

1. Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosim, pustite vaše pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic.in 5 zvezdic za podrobno oceno vašega naročila.Ko ste nam kažejo screenshot tako 5 zvezdic, vam bomo $1-3 POPUST pri naslednjem naročilu.

2. Če ne boste zadovoljni naše porducts, pls obrnite na nas pred pusti negativne povratne informacije, ali pa podrobno oceno.Zagotavljamo vam bomo 100% slove vsak problem za vas.

Smo kot prodajalec nikoli ne bi naredil ničesar, da namerno ogrožajo prejema nič manj kot pozitivno 5 star povratne informacije, saj smo zaslužili naše livings skozi www.rotary-lent.si in www.rotary-lent.si kaznuje nas močno monetarily za nonpositive / sub5 star povratne informacije!Želimo, da naše stranke, da bi bila srečna in se vračajo tisti, celo več čast smo že povedali, s svojo družino in prijatelji, kolega.Naše poslanstvo je, da srečnejši stranka, to nam omogoča, da še naprej naloga in rastejo.Zato bomo poskusili najboljši za ustvarjanje izdelkov in storitev, da so zadovoljni s kupci.

Hlačke & Boxers Hlačnic
Materiali Najlon 80% in Spandex 20%
Dobava blaga kategorije Spot
Pošiljko Brezplačna Dostava