Hirigin 2020 Nov Prihod Špagete Trakovi Til Dolgo Ženske Obleke, Modni Bling Bling Vidijo Skozi Obleko Seksi Modni Vroče

Pozdravljeni!Dobrodošli v naši spletni trgovini!

Kakovost je prvi z najboljšo storitev.stranke vse so naši prijatelji.

Visoka kakovost in nove blagovne Znamke 100%

Novo v Modi

Glavna Barva: Črno Zlato Iver Umazano Roza

Material: Polyster&Spendex

Slog: Modno Kritje gor Obleka

Velikost :S, M, L, XL

Vljudno prosim, upoštevajte, da: naše postavka je Azija velikost, deluje veliko majhnih,

prosimo, da 1 - 2 velikost gor,ali se confiorm merjenje, preden izberete velikost.

Tam je 2-3% razlike glede na ročno merjenje.

prosimo, preverite merjenje grafikon skrbno preden se odločite za nakup izdelka.

1 palec = 2.54 cm

Prosimo, upoštevajte, da rahlo barva razlika bi morala biti sprejemljiva zaradi svetlobo in zaslon.

Paket je vključeno: 1x Obleka

Predogled:

Plačilo 1.Smo ac cept PayPal samo. 2.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačil PayPal. 3.Plačilo mora biti plačan v roku 7 delovnih dni od dražbe zapiranje. 4.Bomo ladja vaše www.rotary-lent.si ali Paypal naslov.Prosimo, poskrbite, da bo vaš www.rotary-lent.si in Paypal naslov je pravilna, preden boste plačali.

Shippping 1.Bomo ladja vaše www.rotary-lent.si ali Paypal naslov.Prosimo, poskrbite, da bo vaš www.rotary-lent.si in Paypal naslov je pravilna, preden boste plačali. 2.Predmeti, ki bodo dobavljeni v roku 1-3 delovni dan, ko smo prejeli plačilo. 3.Čas dostave je odvisen od cilja in drugih dejavnikov; 4.Mednarodni kupce prosimo, upoštevajte,: a.Uvozne dajatve, davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške dostave.Ti stroški so kupci odgovornost.Bomo poskušali naše najboljše, da bi zmanjšali tveganje za carine.b.Prosimo, preverite pri vaši državi carinski urad ugotoviti, kaj ti dodatni stroški bodo pred nakupom.

Vzorec Tipa Tiskanje
Dolžina Obleke Gleženj-Dolžina
Sezona Poletje
Številka Modela Ženske Očesa Obleke