Kmetije Sveža Jajca Kovinski Tinplate Prijavite Plakat Piščanec Jajce Zanikrni Elegantna Tin Znaki Kovinsko Ploščo 20x30cm

Specifikacija

Ime:Retro Kovine Znaki/Ploščica Velikost Izdelka: 20x30cm ( 7.87x11.8-palčni) Vzorec:Sveža jajca/Kokoši/Happy piščancev Material: Visoko Kakovosti Okolja prijazno Kovin Paket Vključuje: 1 kos tin znak Pakiranje pogoj:uporabili Bomo Dve Pene Krovu, da bi se izognili paket razdeljene po Pošti.Uporaba:je pogosto uporablja na Kmetijah,bari, pubi, klubi, hiše, kavarne, trgovine, restavracije itd.okraski ali se lahko uporablja za poroko, rojstni dan, nagrad ali vse vrste dogodkov, darila ali kot zbirateljstvo.

Prijazno opomnik:

1.Zaradi različnih shooting kotov prikazane slike so lahko subtilna kromatične aberacij; 2. Ker je ročno merjenje, je morda prišlo do napake 5mm-1 cm; 3. Lahko sledite naši trgovini in se KUPONI, preden ga kupite. 4. Po tem, ko prejme plačilo, paket bodo poslali iz skladišča v roku 2 dni, maksimalno obdobje, ki bodo poslali iz skladišča v roku 5 dni. 5. Navadne majhne parcele, ki ni kupec lokalni logistika podatke za sledenje, registrirani parceli sledenje vso pot. 6.Če obstaja kakršen koli problem z parceli, prosimo, obrnite na servis, preden daš slabo povratne informacije ali odprite spora.Storitve za stranke ure: od ponedeljka do sobote 09:00-21:00 (Kitajska čas), razen državnih praznikov. 7.Podpora kreditnih kartic in bančnih kartic, kot tudi Ali-express je dovoljeno plačilo denarnice za plačilo. 8.Če obstaja kakršno koli škodo ali izgubo paketov, po preveritvi, da kupec delno ali polno nadomestilo, ali poslati. 9.Package se pošiljajo po vsem svetu, in čas dostave za večino držav, ki so v roku 30 dni.V nekaterih državah in drugod, dobavni rok v 60 dneh. 10.Vsi izdelki v tej trgovini podporo PADEC LADIJSKEGA prometa.Brez računa.Podrobnosti itd.Dobrodošli v stik s službo za razpravo.

vzorec Kmetije Sveža jajca/Kokoši/Happy piščancev
Ime Retro Kovine Znaki/Ploščica
Material Visoka Kakovost Okolja prijazno Kovin
Paket Vključuje 1 kos tin znak