Fluorescentno Zeleno Očesa Til Tkanine Nezakonitih Votlih-out DIY Ozadju Dekor Fazi Krilo Obleke Poročni Obleki Oblikovalca Tkanine

Opis

Bolj podobne Tkanine v Kategoriji "Očesa.Tila.Saten> Očesa Tkanine".Velikost:1 kos = 50 cm(dolžina) * 165 cm(širina). ( ± 2 cm napaka).Če kupite ≥ 2 kosa,ne bomo cut. 2 kos= 100 cm(dolžina) * 165 cm(širina). 4 kosov= 200 cm(dolžina) * 165 cm(širina).In tako naprej.......Velikost vzorca:10 * 10 cm.Debelina:tanek. ●Koži prijaznih, inelastic. ●Če obstaja neposredna svetloba, bolj lepa. ●Za Obleko, ki je Žogo Obleke, Dekor, DIY,itd. ●1 dvorišču = 90 cm. 1 foot = 30.48 cm.Če potrebujete velikosti ali želite drugo requirments, prosimo, obrnite na nas.

OPOMBA

1.Vsi izdelki so posnete po dejanski predmeti.Drugačni luči, kota in zaslon, barve izdelka je malo drugačna.Vljudno prosimo za razumevanje.

NASVETI

1.Prosimo potrdite prejem naslov je pravilno!! 2.Ko je tkanina je cut, to ne more biti prodanih znova.Torej, ni razloga, da se vrnete blago, ki je ne podpira. 3.Če ne morete najti tkanine želite, na Internetu, vam lahko nam sliko.Poskusimo, če želite izvedeti. ●Vse elemente, ki bodo poslane v roku 3 delovnih dni, ko je vaše plačilo je uspešno( razen Kitajske festivali). ●Smo podjetje, ki deluje že vrsto let.Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, dovolite mi, da vem.Bom poskusil moje najbolje, da bi to rešili. ●Ko izberete lahko "www.rotary-lent.si standardna dostava" ali "China Post registriranih zraka pošta" kot nosilec brezplačno, lahko kupite vse 2 vzorcev za $6.5. Nakup 3 vzorci za $7.5 .Nakup katerega 4 vzorci za $8.5. Nakup katerega 5 vzorcev za 10 evrov. (1)Kako prilagoditi cena po naročilu?Odgovor: Najprej prosim, ne plačajo.Bom prilagodite cena, ko vidim. (2)Zakaj nakupu 1 vzorec tako drago?Odgovor: "www.rotary-lent.si standardna dostava" tovorni je malo dražje, hitreje, kot "Cainiao super gospodarstvo globalno". (3)Zakaj ceneje če kupite več vzorcev?Odgovor: najnižja tovorni promet pristojbina je omejeno.Nato izračunajte tovorni glede na težo.Vzorec je zelo lahka.

Vrsta Izdelka Druge Tkanine
vzorec Navaden Barvanih
Slog Obleko Tkanine
Tehnika Pleteno