Black:

Roza:

PinkMermaid:

PurpleMermaid:

Dobrodošli na naši www.rotary-lent.si trgovini!

Če bo vaš nakup tako preprosto in enostavno, kot je mogoče, prosimo, da shranite usmeritve, navedene v nadaljevanju.

Plačilo

Celotno Plačilo Mora Biti izvršeno V roku 7 Dni Po vrstni Red Predvajanja.

Prometni Davek

Uvozne dajatve, davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške dostave.Te stroške kupca odgovornost.Prosimo, posvetujte se s svojim držav, carinski urad ugotoviti, kaj ti dodatni stroški bodo pred ponudb/nakupu.

Dostava

To traja približno 7-18 dni, da ZDA; o 15-35 dni do drugih Azija&Evropi državah. 25-55 dni v Južni Ameriki, Bomo urediti Dostava v en delovni dan po plačilu prejme.Pirce Več kot USD7 ladje s Kitajsko Post Registriranih Air Mail, Manj kot USD7 trgovini s Kitajsko Post Navadne Majhne Paketni Plus.

Povratne informacije

Bomo zapustili pozitivne povratne informacije za vas, če mi pošljete postavka za vas in upamo, da boste lahko pustite pozitivne povratne informacije za nas, ko ste dobili svoj predmet, za vas podporo nam bo pomagala razvoju našega podjetja, Hvala!Če niste zadovoljni s svojimi element, prosimo, obrnite na nas pred pusti nevtralne ali negativne povratne informacije, vas prosimo, da nas priložnost, da rešite problem za vas, se bomo potrudili, da prepričajo seveda, hvala!

Številka Modela B098
Sezona Poletje
barve Roza, Modra, Črna
Realni Vzorec kot kaže slika