[xlmodel]-[po meri]-[51945]

Postavka Št.: MABZSP1A (lasersko graviranje)

Teža: 385g

(Votla slog) Izdelek Št.: MABZSP1B

Teža 300g

1. Narejen iz nerjavečega jekla, da ponujajo dobro zaščito za spredaj, center, zadaj in šasije, preprečevanje rustiness.

2. Podrobne izdelave z veliko preverjanja kakovosti skupaj vsak postopek.Kovinsko površino daje močan vizualni učinek.

3.Ročno poliran končna vsakega kosa končano za ekipo.

4. Nerjaveče jeklo: Spredaj in Zadaj 2.0 mm.sredini plošče: 0,8 mm

Namestitev: Odstranite vijake na prvotni postioning luknje, uporabite shims, da se prilega varstvo plošče.Namestitev s podaljšano dolžino, iz nerjavnega jekla vijaki pod pogojem,.

Veljavni modeli: ARRMA 1/10 4WD VELIKI ROCK POSADKE CAB 4X4 3S BLX AR102711

[xlmodel]-[fotografija]-[0000]

[xlmodel]-[po meri]-[51931]

Naše podjetje je bilo ustanovljeno v letu 2008, je bilo raziskovanje,

razvoj, proizvodnjo in prodajo za več kot deset let.

Tovarna se nahaja v RC model tovarne v Shenzhen,

Kitajska.Če potrebujete veliko miru ali po meri izdelka, prosimo, kontaktirajte me.

[xlmodel]-[po meri]-[51934]

1.100% Realno Sliko.Mi slike izdelkov, ki jih sami sebe prikazuje izvirne izdelke.To so samo za referenco, saj lahko obstaja le malo razlik med slikami in pravi element.

2.12 mesecev omejena Garancija Proizvajalca za okvarjenih elementov.

Neustrezne elemente je treba poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).

Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.Mi ne popravi ali zamenja predmete z veljavnosti.

[xlmodel]-[po meri]-[51932]

1.Dostava po celem svetu. (Razen nekaterih državah in APO/FPO) 2.Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje. 3.Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se mora ujemati vaš naslov za dostavo. 4.Storitev tranzitni čas, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone. 5.Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.

[xlmodel]-[po meri]-[51935]

1.Kupci zgodnji potrditvi bodo zelo cenjeni po prejemu artiklov.

2.Ker vaše mnenje je zelo pomembno, da se naša businesss razvoj.Če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo, smo iskreno vabimo vas, da pustite pozitivne povratne informacije za nas.

3.Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom koli negativna ali nevtralna povratne informacije.Delali bomo z vami rešiti vse težave.

[xlmodel]-[po meri]-[51933]

1.Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in ne bomo se vprašanje, želite vračilo ali zamenjavo.Ni izjem!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2.Vsi vrnjeni izdelki morajo biti v originalni embalaži in morate priskrbeti se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#.

3.Povrnili vam bomo vaše celotno zmagovalno ponudbo znesek , po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi sestavnimi deli in pribor je priložen.Po tako kupec in prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4.Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

Tehnični parametri KV1100
Material Kovine
Blagovna Znamka AJRC
Orodje Dobave Sestavljeni razred
Za Tip Vozila Avtomobili
RC Deli & Accs Priključki/Ožičenje
Medosno razdaljo Vijaki
Velikost BIG ROCK
Količina 1
Daljinsko Upravljanje Perifernih Naprav/Naprave Daljinski Upravljalnik
Štiri-kolesni Pogon Lastnosti Shell/Ohišja/Krilo/Vodja
Številka Modela velik kamen
Nadgradnjo Deli/Oprema Okvir

[xlmodel]-[po meri]-[51945] ARRMA 1/10 VELIK kamen AR102711 iz nerjavečega jekla ohišje oklep, podvozja zaščita proti trkom Postavka Št.: MABZSP1A (lasersko graviranje) Teža: 385g (Votla slog) Izdelek Št.: MABZSP1B Teža 300g 1.