2019 Novih Moških, ki Teče Določa 3pcs/nastavi Stiskanje Šport Obleke Košarka Usposabljanje Nogavice Obleke, Telovadba Fitnes, Tek Šport

Funkcija in Fucture *Hitrejše in lažje okrevanje po treningu, kot povečanje kisika pomaga odstraniti mlečne kisline, *učinkovitejše ogreje kot vaše mišice dobijo ogreva hitreje zaradi povečanja pretoka krvi *Izboljšanje uspešnosti z boljšo podporo mišice in mišične učinkovitosti *Dihanje in udobno, kot jih uporabljamo proti srbi material *Skupaj teče ali vadbo brez poškodb, *Spodbuja boljšo prekrvavitev *Ohranja obliko tudi po več pralnice *Anti bakterijske snovi, ki zmanjšujejo vonj *Omogoča večjo prožnost in gibanje brez drgnjenja kože ali draženje kože *Lahko nosite pod delovne obleke ali srajco, kot osnovno plast, ki je Primerna Za Šport *Stisnjen toplotne perilo *Tekači *Joggers *CrossFit *Športniki *Kolesarje *Težka Mudders *Področju Športa *Navzkrižno Usposabljanje, *Telovadnice Workouts *Pohodništvo/ Treking *Pisarniški delavci *Potnikov na letalo / dolge razdalje potovanja *Prosimo, glejte velikost grafikona v izdelku slike zgoraj Prosimo upoštevajte, da to območje stiskanja obrabe je tesno prilegajo.Če želitesvoboden občutek, prosimo, izberite naslednjo velikost gor.

Moška Športna Oblačila Stiskanje Srajce & Hlače Komplet, narejen s Štirimi iglami in šest linij tehnologije Stiskanje fit vzglavniki podporo mišice in poveča cirkulacijo compressoin ščiti vašo kožo pred UVA/UVB sevanjem med vašem prostem treningu Super za smučanje, deskanje na snegu, usposabljanje, konkurenčnih, in vse, vreme, šport in dejavnosti Pralni stroj Zagotavlja udobno in dihanje, Stiskanje Kratek Rokav Majico, ki popolno svobodo gibanja.Dragi prijatelj,lahko plačati denarja za : kreditna kartica/webmoney prenos/debetne kartice/western union/QIWI Denarnice,če ne veste, kako plačati denar, si oglejte to povezavo: http://help.www.rotary-lent.si/payment_method.html Dostava details1. Letalom (15-90 Dni za Dobavo) (Brezplačna dostava+številko za Sledenje) 2. EMS (10-25 Dni za Dobavo s Številko za Sledenje,Morate dodatno ladjar stroškov) 3. DHL ( 5-10 Dni za Dobavo s Številko za Sledenje,Morate dodatno ladjar stroškov) so Tudi Lahko Uporabite UPS,Fedex,TNT !Obrnite us1.Nismo odgovorni za kakršno koli po meri ali dajatve, uvozne dajatve. 2.Najprej obrnite na nas pred tem, da ne pozitivne povratne informacije. 3.Hvala, ker ste nam daje priložnost, da bi stvari za dobro komunikacijo. 4.Ko kupite, prosim, NE pustite, negativen ali nevtralen povratne informacije če niste prejeli element v 90 dneh, saj smo že čas poštnine večkrat. 5.Vsa sporočila bomo odgovorili v roku 1 delovnega dne.Če ne prejmete naš odgovor, vljudno prosim resent vaš email in bomo odgovor, da boste čim prej.Vrnitev Policy1.DOA predmetov bo mogoče zamenjati ali povrnejo, ko se vrne. 2.Kupec bo odgovoren za vse stroške dostave in zavarovanja. 3.Pokvarjena izdelki morajo biti opazil v roku 7 dni od datuma, ki ste ga prejeli.Po tem, ko sem dobil paket , bo vračilo denarja ASAP.

Primerno sceno vroče spodnje perilo za moške šport bo ustrezala jogger nastavite moški
Ki se uporabljajo za izvajanje mma majica rashguard moški
tkanine sestava Poliester (poliester)
Velikost S M L XL XXL XXXL 4XL Plus velikost