Bluetooth zvočnik FMRaido kul LED light prenosni brezžični zvočni stolpec z nastavljivo antena močan signal zvo TG-144

modname=ckeditor

Smo iskreno vas vabimo, da nam daje pozitivne povratne informacije s splošno podrobna prodaje rezultat (DSR) 5 zvezd.Ko boste pokazali svoje lepe slike v naši povratne informacije, območje, prosim pošljite sporočilo, da nam poveste, da v naslednjem vrstnem redu v stik z mano vam bo prinesla več presenečenj.

1111Q: Kako lahko sledenje moje parcele?A: lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) Q: Kot na drobno ali debelo grosističnega ceni, če sem veliko elementov?A: če morate kupiti veliko elementov, ob istem času, prosim, da me kontaktirate prvi.bom vam ponujajo konkurenčni ceni na debelo .Q: Kako Lahko plačam naročilo?A: www.rotary-lent.si podpira Visa, MasterCard, Maestre Debetno Kartico, Western Union, in nakazilom prek banke.

Če elementi, poškodovana,se moramo zavedati, stik v 24 urah od prejema.Če je predmet, ki je v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in ne bomo se vprašanje, želite vračilo ali zamenjavo.Če ne boste zadovoljni, ko prejmete predmet (napačne, poškodovanih, v okvari, ali element, ki ni, kot je opisano), ga vrnite v roku 7 dni za zamenjavo ali denar nazaj.Za vse osebnih razlogov (izberite všeč ali mi ni treba ne ta izdelek več),povratni prevoz polnilnik bo kupca odgovornost.Ne bomo sprejeti nobenih stvari, ki imajo vonj(parfum.dim,ect.) Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo ID.

Baterija Da,
Certificiranje CE
Avdio Crossover Celotno Območje
Kanali 3 (2.1)