Wrumava A4 Ultra-tanek LED Luči Polje Sledilnega USB Napajalni Kabel možnost zatemnitve Osvetlitve LED Artcraft Iskanje Svetlobe Tipke za Umetnika Risanje

Več možnosti uporabe: √ Animacija, Risanka, Portret, Tatoo Sledenje √ Šivanje, Quilting Projektov, Tkanine Design √ Fotografije, Diapozitive Ogled, Kaligrafija Specifikacija: Material: Akril Debelina: 0.2 Dimenzije: 14.2*9.45*0.2 Aktivno Območje: 12.2*8.27 v Delovna Napetost: USB 5V Stopnje Moči: 3.2 W Svetilnost: Zatemniti pogosta VPRAŠANJA: 1.Q: Kaj element po velikosti?A: Če so različnih velikosti, velikost je pripomnil, v opis trgovini.Drugače je ena velikost za vse. 2.V: Kdaj lahko dobim paket po plačilu?A: Standardna Storitev traja približno 6-30 delovnih dni.Hitro traja približno 3-15 delovnih dni.Odvisno od cilja in objektivnimi dejavniki, ki lahko traja več krat do 30-90 dni. 3.Q: imam še vedno niso prejeli izdelek po 35 dneh, kaj naj storim?A: Mednarodni ladijski promet, ki potrebujejo več časa, pls počakajte nekaj dni, do 60., Če ga še ni prejel paket, Pls, da nas kontaktirate po telefonu ali e-pošti, nudimo celotno vračilo nobenega opravičila. 4.Q: Kaj sem prejela je različne od sliko, kaj se je zgodilo?A: slike prikazujejo le nekatere od naših vzorcev, in naše sloge posodobitev tedensko, ne moremo poslali vam točno isto kot sliko kažejo, Smo lahko le poslali vam podobnih slogov. 5.Q: sem prejela sredstva v zdrobljen, kaj naj storim?A: Vsak element pred dostava je dobro pregledati, čeprav smo pakirani dobro, to še vedno ni mogoče izogniti, kot grobo ravnanje dostava delavec v tem primeru, pls, obrnite na nas in mi sporočite, kako veliko količino v zdrobljen, prosim email mi kaj.Vam je ljubše: povrnili relativno denar ali pon. vas.

Napetost 5V
Certificiranje CCC