WiFi Smart EU Vtič v Vtičnico 2 v 1 Daljinski upravljalnik gospodinjski Aparati za Alexa Google

Opis:

1. Daljinsko Stikalo / Smart Čas

2.Nastavitev časa:

Lahko načrt in določite čas, da se samodejno vklopi / izklopi vaš dom napravo v dnevni sobi, kuhinji, spalnici ali kopalnici, ki pomaga varčevanje z električno energijo.

3.Glasovni Nadzor

Ta pametni vtič, ki omogoča glasovni nadzor z Alexa/Google Pomoč.Enostavno in hitro delovanje s skeniranjem QR kodo prenesete app (App Store / Trgovina Google play)

4. Inteligentni Skupina Control / Real-Time Spremljanje Nepravilnosti

Energetsko varčna in varna, zmanjšanje oprema izgubljamo električne energije, medtem ko je učinkovito preprečevanje high-power oprema iz ogrevanja z uporabo preveč energije, zaščita delovno dobo opreme.

5. Ustvarite skupine in delite z družinskimi člani.

Ustanovila skupino za vse Googlove domače vtičnice in nadzor nad njimi z enim ukazom.Delite svoje Alexa in wifi vtič z vsemi družinskimi člani.Ni treba skrbeti, lahko vsakdo enostavno nadzorovati.

Specifikacije:

Tip: EU Smart Vtič 2 v 1

Brezžična podpora:2,4 GHz,1T1R

Vhodna napetost: AC220-240V

Stanja pripravljenosti:

Velikost:105mm*50 mm*85mm

Aplikacije podpora: IOS8.0 ali višje in Android4.1 ali višja

Metoda nadzora: WiFi

Shell: negorljiv VO razred PC

Nazivni tok:16A

Nazivna moč:3864W

Paket Je Vključeno: