Prst Palec Plin, Električni Skuter Tipko Knock z Stikalo za Vklop LED Napetost Zaslonu Za Električno Kolo Deli 36V/48/60/72V

modname=ckeditor

36V/48V/60V/72V Palec Plin z Stikalo za Vklop LED napetost zaslonu za ebike

Vsebina Paketa:

1x Palec Plin z Stikalo za Vklop LED prikaz napetosti

Tehnične Specifikacije:

Barva: Črna

Material: Plastika

Dolžina: 2 m

Delo Napetost: DC ZA 0,8 V-42.V

Brez Ročaj

Primerni za 22 mm premera Krmilo

Palec plin z modro barvo LCD prikazovalnikom in stikala za vklop.

Značilnosti in Prednosti:

1:Primeren za vse Litijeve baterije, LiFePo4 baterije in svinčevih baterij.

2:Baterija, 12V-84V samodejno Prepoznal, Dušilke DC 0.8-4.2 V

3:Digitalni napetost zaslon, intuitivno in natančne sodbe za preostale zmogljivosti, število prevoženih kilometrov.

4:se Lahko kažejo vozila napake glede na napetost

Zelena je za plin dvorani signal, rdeče žice, je za plin +5v, črna negativna žica; povežite po krmilnik funkcije žice, lahko ne samo ujemajo isto barvo žice, če narobe povezana tako, da bo škoda vaše krmilnik in dušilke.

4 žice : rumena je za napetost prikaz žice, povezovanje z električno kolo moč pozitivne.

5 žic: modro žico priključite s krmilnik za vklop / zaklepanje izhod žice, rumeno žico povezan s krmilnikom električnega stikala vnos žice moč pozitivne,

6 žice rumena povezan z močjo pozitivnih, modro žico in beli se je funkcija žice(lahko deluje kot povratne stikalo, rog stikalo, križarjenje stikalo, moč zaklepanje in tako naprej)

7 žic: rumena povezan z močjo pozitivnih, modra je delež žice, na sredini orodje za 3 prestave , bela visoki prestavi, brown je nizka prestavi.

Zgoraj je skupna napeljava način, če je potrebno, narejene, da bi povežite z prodajalec.

Baterija pamet:

Za ta prikaz Baterije je izmerilo podjetje napetost.ta plin lahko delo za katero koli električno kolo pod 84v z svinčevih baterijo, litijevo baterijo, vode in za baterije, suho testo in tako naprej.Dušilke s samodejno prepoznavanje napetosti.Zaradi razlike baterije material, baterije pogoji ( nov ali star ),upravljavec podatkov , napetost akumulatorja reakcija bo, ki se razlikuje, zato podatki spodnji bo odstopanja.Stranke prosimo, preverite glede na vaše baterije, da bi dobili baterija podatkov.

Za 12v električno kolo, max napetost je približno 12,6 v, mini je o 9v ali višje,

Za 24 električno kolo, max napetost je o 29.4 v, mini je o 21v ali višje,

Za 36v električno kolo, max napetost je o 42v, mini je o 29v ali višje,

Za 48v električno kolo, max napetost je o 54.6 v, /58.8 v, mini je o največ 40v ali višje,

Za 60v električno kolo, max napetost je o 72v, mini je o 49v ali višje,

Za 72v električno kolo, max napetost je o 84v, mini je o 60v ali višje,

Za druge električno kolo z višjo napetost je treba voltmeter nameščen.

Kako ohraniti litijeva baterija:

Ker litijeva baterija ima različne materiale (ternary litijeve baterije, litijeve manganate baterijo litij-železo fosfat baterije), zato ne moremo dati natančnega števila za merjenje ravnotežja raven napolnjenosti baterije.Stranke prosimo, ukrep preostalo raven napolnjenosti baterije, glede na vaše baterije prikaz in max napetost številko.Običajno prosim napolnite, ko je 30%, levo, in se konča polnjenjem, ko doseže do 80% baterije.To je najboljše za baterijo.Vse litijeve baterije ni pomnilnik, lahko polnite kadarkoli, uporabite kadarkoli, da ne bo vplivalo na življenjsko dobo baterije.Prosimo, donot povečanih stroškov ali overdischarge.Prosimo, popolnoma napolnite in izpraznite za vsaka dva meseca, da bo ohraniti baterijo na max.

Obvestilo:

1. Prosimo, dovolite 1-3 mm napak zaradi ročnega merjenja.Pls poskrbite, da boste ne moti, preden boste ponudbo.

2. Barve imajo lahko drugačne kot razlika zaslon,pls razumeti.

3. Povežite po krmilnik funkcije žice, ne moreš samo ujemajo isto barvo žice

Ko namestite dušilne lopute, prosimo, bolj pozorni na črto, da ne priključen na napačno črto, bo to zelo enostavno povzroči dvorani in LED cev opekline.

modname=ckeditor

Dostavo

1. Izdelki bodo poslani v roku 3-7 dni, ko kupca plačilo je preverjeno, da ga www.rotary-lent.si.

2. Uvozne dajatve, davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške dostave.

3. Mi smo odgovorni za Kitajska carinska problem in kupec bi moral biti odgovoren za namembni carinski problem.Podjetje po meri dolžnost kupca odgovornost.Ne bomo sprejeti nobenih spora o po meri problem.Vendar smo lahko razglasi, da vsak paket za naše stranke glede na svoje zahteve,torej, ko oddate naročilo v naši spletni trgovini,prosim, pustite sporočilo, da nam poveste, kako se prijaviti za vas,drugače bomo ne glede na naše izkušnje.Če naredi nekaj dolžnost,morate izvesti to.Prosimo, bodite pozorni na to!

4. Smo LE ladja na naslov, ki ga www.rotary-lent.si in kupcem .Prosimo, da poskrbite, vaš naslov, poštno številko in telefonsko številko, ki je pravilno in veljavno.

5. Običajno parceli morajo prispeti pravočasno, vendar včasih dodatnih dni so potrebne, če prevoznik je vplivala zaradi veliko parcele.Prosimo, da pravočasno, da nas kontaktirate za dodatna pomoč, če ne boste dobili v EST čas.

6. Običajno naročila, bo poslana preko Singapur Post/Nizozemska Post /China post,EMS,DHL in UPS itd(Express treba dodatno plačati).

7.Ne moremo si privoščiti, DHL Daljavo, Ladijski promet Pristojbina če se stranke odločijo, DHL ladijski promet,tako da upamo, da jih lahko preveri, če vaše mesto pripada DHL samoti na DHL websiteand lahko plačate jo zavestno če se odločite, DHL Dostava

O nas & Stik z nami

Smo usmerjene v zagotavljanje moda šport izdelka.Uživajte v športu,ljubezni do sebe.Mi smo jih prodaja za poceni, ampak najboljše, je vaše polno zadovoljstvo zagotovljeno!verjamemo, da vam bo všeč.Da bi dobili hiter odziv in sporočilo, priporočamo, da se obrnete na nas za Sporočila.Za vse druge informacije se lahko obrnete na nas v Poslovni čas: Od Kitajske lokalni čas: 8:00-6:00 do TradeManager

Funkcija Primerni za 22 mm premera Krmilo