Če želite hitro dostavo, vas prosimo, da ne izberete BREZPLAČNO dostavo!!!

Barvne slike so lahko nekoliko svetlejše ali temnejše odvisno od vašega monitorja.Pls poskrbite, da vas ne moti, da pred nakupom.

Ko postavite naročila, pls pustite sporočilo označite, katero BARVO želite.V nasprotnem primeru,bomo poslali na naključno.Hvala!

Letni Časi: Pomlad Poroko Uslug, Poletno Poroko Uslug, Jesen Poroka Uslug, Pozimi & Božič Uslug

Kategorija: Kovinsko Vedro in Kositra Pails

Materiali: Kovine (oznake in trakovi niso vključeni v ceno)

Okraskov: Dekorativni Sklopi / Vedro z sladkarije in drugih uslug, ki jih imate radi sebe in svoje otroke, prijatelji skupaj.

Barva: Bela, Vijolična, Oranžna, Svetlo Roza, Fuksija, in Srebrne žlice na voljo

Personalizacija: Non-personalizirana

Približna Velikost: Premer vrh krog: 6 cm;

Premer dna krog: 4 cm;

Višina segmenta: 5.5 cm (brez ročaja);

Skupna višina=8 cm (vključeni ročaj )

Pakiranje: 1 lot= 10 kosov iste barve vedra; če želite, mešane barve pls pustite sporočilo mark!

Nasveti: jih Napolnite z čokolade, Jordanija mandlje, cimet srca ali karkoli vam srce poželi., Opozorilo: Prilagodite s trakci ali uslugo oznako (kupite ga posebej), če želite, da jih pls kliknite ta Izdelek Fotografije

Paket Vsebuje 10 Kosov Mini Lepe Pisane Bonbone, Vedra za Pošiljko po vsem Svetu freeShipping.Naročila se obdelujejo v 4 dneh po tem, ko je plačilo izvedeno, in preverjanja.Bomo poskrbeli za pošiljko glede na naslov kupca, pod pogojem, Zato prosimo, potrdite, in preverite naslov podrobnosti, ki jih je napolnjena, ko nakup.Dostava metoda smo nudili je Kitajska Post Air Mail, tako da, če želite, da izberejo DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS, prosimo, obrnite na nas, da pred nakupom.Storitev Tranzitni Čas, ki ga je prevoznik, ob vikendih in praznikih so izključuje, zato je dobavni rok lahko tudi daljši, kot smo obljubili, še posebej med prazniki, zato vas prosimo, bodite potrpežljivi.Vse informacije o sledenju posodobiti, boste o tem obveščeni v času, boste lahko tudi dobili sledenje podatkov iz uradne spletne strani.Pošiljke, Če ste se vrnili izdelek, nam, Prosimo, navedite številko za sledenje za nas.Vsi vrnjeni izdelki morajo biti v originalni embalaži in pogoj.Če naročila niste prišli v čas, se, prosimo, obrnite na nas, bomo poskrbeli reshipment ali vračilo kupnine za vas.Če želite vračilo, se obrnite na naš servis in ne odprete spora neposredno.Pošiljko Povratne informacije so za nas zelo pomembno, prizadevamo si za 100% zadovoljstvo, če imate kakršna koli vprašanja ali težave, se najprej obrnite na nas , bomo rešiti hitro in na najboljši način.Prosim, pustite nas pozitivne povratne informacije in dajejo vseh 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našimi izdelki, vaš priporočam, je naša motivirati, da se premaknete naprej, bomo zelo cenimo vaš čas, če ste levi pozitivne povratne informacije.

Material Kositer
Številka Modela Candy Vedra
Mfg Serijske Številke Havajih Serije
Število Kosov 10pcs