Brezplačna Dostava - Model HZW-165 110 / 220v Tiho Olje brez Batne Vakuumske Črpalke 165W, Vakuumske Pretok 50 L / min

ŠTEVILKA MODELA: HZW-165 NAPETOST: 110V/60HZ MAX TLAK: 4.5 BAROV MOČ: 165 W PROST PRETOK: 50 L/MIN MAX VAKUUM: -902 MBAR VSTOPU PREMER: 1/4" NETO TEŽA: 3.2 KG VELIKOST: 180*100*145 MM

1; varnost brez olja,100% brez vzdrževanja

2; umetniški videz in preprosta konstrukcija

3; dobro okoljsko učinkovitost,manjši hrup

4; zanesljiva kakovost in dolgo življenjsko dobo

5; visoko učinkovitost in varčevanje z energijo,stabilno delovanje

1. Medicinska Oprema 2. Analitični Instrument

3. Air Sampler 4. Odplak

7. Vakuumsko Sesalno 8. Lab Opreme

9. Pakiranje Opreme 10. Lekarna Oprema

11. Tiskanje Opreme 12. Avto Zaviranju

13. Industrija Oprema 14. Vzorčenje, Analiza

15. Predelave Hrane, 16. Vakuumski Sterilizator

Sprejemamo plačila za Depozitni,Mastercard/Visa/Western Union/Kreditne kartice, ali kateri koli drugi plačilni sprejela www.rotary-lent.si, Depozitni je vedno ščitijo vaš denar.To je Enostavno, hitro in varno.

Mednarodni kupce prosimo, pozorno preberite:

1) Uvozne dajatve, davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške dostave, te stroške kupca odgovornost .

2) Prosimo, preverite pri vaši državi carinski urad ugotoviti, kaj ti dodatni stroški bodo pred nakupom.

Trudimo zadovoljiti vse naše potrebe kupca in smo zavezani k zagotavljanju najboljših storitev in nakupovalne izkušnje z nami.Smo zelo ponosni na izdelke, ki jih prodajajo, zadovoljstvo strank je naša prva prednostna naloga.Prizadevali si bomo, da se vključijo v izdelavo zanesljivih, varnih in pozitivno doživetje spletnega nakupovanja.Naš cilj je, da našim kupcem zagotavljamo izkušnja in zagotovijo, da so popolnoma zadovoljni z izdelkom in storitev, ki jih prejmejo.

1.Prosimo, poskrbite, da bo vaš naslov za dostavo pravilen,Smo podporo za pošiljko, ki jih na Kitajskem Post, hong kong Post, Fedex, EMS, DHL, UPS, TNT.

2.Telefonska številka je potrebno z vašega naročila.

3. Čas dostave je odvisna od lokacije in ladijskega zastopnika, ki ga izberete, številka za sledenje je na voljo.

4. Nudimo padec ladijskega prometa, samo pustite naslov vaše stranke s sklepom ali Trgovino Manager.

prizadevamo si za 100% zadovoljstvo!

Če ste zadovoljni z našo storitvijo, prosim, pustite pet zvezdic pozitivne povratne informacije in pustite nas pozitivna ocena povratne informacije.Naš sistem bo samodejno storijo enako za vas.

Če niste zadovoljni s predmeti, ki ste jih naročili, prosimo, obrnite na nas pred odhodom negativne povratne informacije, smo vam bo dala zadovoljiv odgovor, najlepša Hvala!

Trudimo se, da zagotavljajo vaše zadovoljstvo s posamezno naročilo, če niste zadovoljni z blagom, vam lahko ponudimo vračilo kupnine v roku 7 dni po prejemu paket v prvotno stanje, ne vključuje dostava in provizij.

Naslov, na parceli je ni naša, to je poštar naslov.Zato, prosim, ne ladjo na ta naslov.Prosim stik z nami za povratni naslov, preden boste vrnili, drugače ne moremo priti na parceli ste se vrnili in bomo ne sprejemajo vračilo zahteva.

prosimo, povejte nam, kaj je najboljšo ceno za vas, za deklarirana vrednost paketa, tako da lahko avoice plačati visok davek.

kolikor vemo , FRANCIJA in TURČIJA so strogo uvoz politike.torej, če vaš paket bo tistih državah, morate precej seznanjeni s politiko, in nam povejte, kaj je najboljše.

če ste iz Brazilije, morate zagotoviti vašo CPF ŠTEVILKO(DAVČNA ŠTEVILKA) nam.

če ne morete priti v paket zaradi politike v vaši državi, ne bomo nosi izgubil .upam, da boste lahko razumeli, hvala vam !

Moč 165W
Blagovna Znamka Suprlus Auto
Trenutno 0.75 A / 1.5
Številka Modela HZW-165