Igralec PS4 Stenske Nalepke za Otroke Spalnica Razvoj Igre, Stene Decals je Krmilnik Video Igre Vinil Wall Art WL1676

3427383902 Spoštovani kupec!Vabljeni!

Smo strokovni proizvajalec Vinyl Rezanje nalepke nalepke .

pregleden in lep videz.

Naše nalepke so zelo priročen za uporabo in ni enostavno, da se poškoduje med transportom.

Smo sposobni zagotoviti vrste modno oblikovanje in prilagojenih izdelkov v različnih barvah po zahtevo naših strank!

WL1676 O Izdelku

1. Naša Slika morda ne odražajo dejanske velikosti.To je Digitalna primer za prikaz namen.Da bi nalepke vam ustreza prostor, 100% bi si izmerite svoj prostor. 2. Naše nalepke so die-cut -ni natisnjena , tako da ne vsebujejo ozadju, steno ali površino, ki jo uporabljajo nalepko, da bo ozadju. 3. Mi uporabljamo visoko kakovostne mat vinil, nestrupen , okolju , ne izgubijo kakovost nadure, kot so natisnjene nalepke. 4. Nalepke se zlahka odstranijo brez poškodb stene.Vendar NE ponovno uporabni ko se uporablja 5. Nudimo podporo po meri vzorce (ekipa logos, risank ...), da različne enostavne vzorce, lahko slike pošiljate v naši trgovini spletne storitve za stranke, in nam povejte, velikost in barvo, ki jo potrebujete, vam bo dal navedek.

Če si izberite druge barve , Prosimo, izberite 1 barvo nalepke od spodaj color chart.

~~~ Lahko to storite tako, da nam pošljete sporočilo ali

pusti obvestilo, da prodajalec v blagajni

Blagovna Znamka YOYOYU UMETNOSTI DOMA DEKOR
Material PVC