4Pcs Avto Spredaj & Zadaj Stranski Pokrov Okna Očesa sončnega Odtenek Kritje Ščit UV Zaščitnik Black Auto Dežnik Pokrov

Specifikacije:

Barva : Črna

Material : Nylon mesh

Dežnik pokrov velikost za avto sprednje okno : 51 x 46 cm (2pcs)

Dežnik pokrov velikost za avto zadnje okno : 100 x 52 cm (2pcs)

Podrobnosti:

Univerzalni Avto okno Dežnik.Poskusite preprečiti bleščanje sonca poškodoval oči Otroka, Otroci, potnikov.Zaščitijo notranjost temperaturi od preveč toplote, in zagotavljajo udobno in kul okolje za vaše otroke ali hišne ljubljenčke, medtem ko potujete.

Sonce/UV-dokazilo, Anti-komar, Blokiranje prah, ne da bi vplivali na gibanja v vozilu.

Kako uporabljati: Samo neposredno podirajo to prožno in elastično očesa cuetain in pokrov na odprta vrata avtomobila.

Paket Vključuje:

2 Kos Avto Prednje Okno Dežnik Pokrov

2 Kos Avto Zadnje Okno Dežnik Pokrov

Dostava

Bomo ladja na svetu.

Bomo ladja element, ki ga želite vaš www.rotary-lent.si preverili naslov , Zato vas prosimo, prepričajte se, da je naslov pravilen, preden boste plačali .

Postavka, ki bodo dobavljeni v roku 1 delovnega dneva, ko je prejel plačila .

Večina artiklov je odpreme iz Kitajske, ki uporabljajo post, letalska pošta , Doseže večina držav v 10-25 delovnih dni , Če naročilo znesek presega 69USD in državo, v

ZDA/Kanada/VB/AU/Isreal/Norveška/Francija/ruski/Nemčija/Ukrajina/Saudova Arabija , Bomo ladja, hitra dostava in običajno traja približno 5-15 delovnih dni ,

Razen višje sile dejavnikov , Tako da, če shipping traja več kot to narmal dni , se najprej obrnite na nas , Bomo rešitev za vas zadovoljni .

Plačilo

Sprejemamo vse, plačilo na alipay, Vse postavka mi bo vrednost okoli 8USD , Zato vam bo, da ne plača nobenega davka.

Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor Alipay .

Prosim, pustite opomba v www.rotary-lent.si sporočil, če imate kakšne posebne zahteve .

Politika vračanja

Zadovoljstvo strank je naša glavna prednostna naloga.Postavke, ga vrnite v 30 dneh za zamenjavo ali denar Nazaj, potem ko smo prejeli predmetov .

Preden se vrnete kateri koli element , se najprej obrnite na nas , Hvala vam !

Če ne boste prejeli, vaš element na čas , se nemudoma obrnite na nas za dodatno pomoč "www.rotary-lent.si" , Bomo odgovor v najkrajšem možnem času .

V malo verjetnem primeru, da je donos na zahtevo , Vse se vrne, mora vsebovati originalne predmete, nepoškodovano , V re-saleable pogoj , Če element je v okvari ali zn-delo ,

Prosimo, sporočite nam podrobnosti problem in podati nekaj fotografijo ali videoposnetek za podporo vašo pritožbo , pomagamo vam odpraviti ali vam pošlje novo za zamenjavo ali

denar nazaj, potem ko smo prejeli okvarjen elemente , Ladje in ravnanje pristojbine se ne vrača , Kupec je odgovor za ladje, stroške, ki nastanejo ladje izdelek nazaj.

Postavka Višina 52cm
Velikost avto zadnje okno dežnik pokrov 100x52 CM
Element Širina 52cm
Postavka Dolžina 100cm