28x47x12 mm 1PC Krmiljenje Glavo Nosijo 284712 Stožčasti Motocikel Ležaji Za Stolpec

Kaj Je Motocikel Volan-Vodja Ležaji

Če želimo usmerjati ravne in ozke naše Krmilni Ležaji morajo biti v dobrem stanju.Večina novejših kolesa uporabite stožčasti valjčni ležaji.Valjčni ležaji uporabo v kletki valji v kraj kroglični ležaji.Ko so nameščeni v trojni drevo, Stožčasti Ležaji običajno uporabljate tesno prilegajo na spodnji ležaj in ohlapno fit, na vrhu ležaja.

TEHNIČNE SPECIFIKACIJE

Tip: Taper Valjčni Ležaj Krmilni ležaji za motorno kolo Mazanje: Treba Mast Dimenzije: 28 x 47 x 12 mm ID (notranji premer)/Izvrtina: 28 mm OD (zunanji premer): 47 mm Širina/Višina/debelina: 12 mm Količina: 1 Kos

Kdaj moram spremeniti ležaji

Nositi prihaja iz enega od treh stvari. 1. Dobro, pošteno uporabo. 2. Dolge ure jahanja v postelji tovornjak ali prikolico. 3. Zlorabe in pomanjkanje vzdrževanja.

Videl sem rabljena krmilni ležaji, ki so težila k temu, da usmerjevalni na enem mestu.Boste lahko obrnili krmilo v desno ali levo, OK, ampak z krmilo naravnost naprej obstaja določen "Groove", ki usmerjevalni neke vrste "Pade" v.Videl sem te na veliko kilometrov kolesa z ulice s kotalnimi ležaji.Videl pa sem tudi na umazanijo kolo z kroglični ležaji, ki so porabili veliko ur jahanja v zadnji pickup tovornjakov.Da se znebite te ležaja je treba zamenjati.

Če rje ali umazanijo je prišel v ležaji jih je treba nadomestiti.Včasih lahko čiščenje rje ali umazanijo ven, regrease ležaja in vse bo delovalo v REDU.Boste morali odločiti, na podlagi primera.Če je mogoče, je najbolje, da namestite ležaje.

1. Zakaj ležaji prejel sem jih trese?

Obračuna ležaja je povezana z igro.Privzeto je standard C0 obračuna, ki je običajno 3-18um.Ustrezno načelo je prikazano na sliki spodaj.Če vam ni treba, da se pretrese, prosimo, izberite C2 majhne potrditev ležaja.Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, obrnite na nas pred nakupom.

2. Moram vseeno treba dodati, mast za ležaje?

Da, to je zožitvijo roller krmilnega ležaja, Pri montaži, boste morali uporabiti mazilo, Mazilo je učinek rje zaščito in mazanje.Če imate uporabo posebne zahteve, prosimo, da deluje pod vodstvom strokovno.

4. Ali zagotavljate logistiki sledenje podatkov?

Da, vsi naši izdelki zagotavljajo popolno spremljanje logistike.In izdelki, ki jih kupujemo, vse novo.Bomo kupite prevoz, zavarovanje za vas.Če je izdelek poškodovan ali izgubljen med prevozom, lahko dobili plačane.

5. ENA STVAR,

Bili smo v ležaja industriji za 13 let.Zdaj smo 5,000 opremljenih modelov in 3,500 modelov na zalogi.Prepričani smo, da ni problem, da ga ni mogoče rešiti s komunikacijo.Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, obrnite na nas.Vaše mnenje je za nas zelo pomemben.Dober pregled je naša največja podpora.

4. Ali zagotavljate logistiki sledenje podatkov?

Številka Modela Usmerjanje Koles Ležaji 25x43x12 28/47 Nosijo 28 47 12
Vrtilni Moment Zmogljivost 28*47*12 MM