Lepe Risanke Mačka Glave Golf Headcovers Tee Določa Letnik Usnje Slog Voznika Informacije in Hibridni Glavo Zajema Športih na Prostem

Značilnosti:

Trpežno in stilsko PU usnja materiala zagotavlja odlično zaščito.

Zgrajen prilega zagotoviti glavo zajema bivanje na svoje klube.

Specifikacija:

Tip: Golf Headcovers Določa

Material: PU

Vloge: Golf Šport Na Prostem

Značilnosti: Golf Headcovers Določa, Usnje Slog Voznika, Hibridni Glavo Zajema, Zunanji Športi, Pribor

Dimenzija: app.15.5x34cm/6.1x13.38in

Barva: Kot slika kažejo

Paket vključuje:

1/4 Kos x Golf Headcovers Določa

Opomba:

1.Prosimo, dovolite 0-1cm napak zaradi ročnega merjenja.pls poskrbite, da boste ne moti, preden boste ponudbo.

2.Zaradi razlike med različnimi monitorji, slika morda ne odraža dejanskih barvo predmeta.Hvala!

Material -
Številka Modela /

Značilnosti: Trpežno in stilsko PU usnja materiala zagotavlja odlično zaščito. Zgrajen prilega zagotoviti glavo zajema bivanje na svoje klube. Modne in lepe vzorec, tiskanje, oblikovanje, visoka kakovost in trajne zunanji golf pribor. Specifikacija: Tip: