2020 Era Swan Diamond Slikarstvo Celoten Kvadratni Swan Diamond Vezenje Živali Doma Dekor Okrasnih Darilo Needlework Navzkrižno Šiv

1.Na slikarsko platno, na okrasnih in vsa orodja, ki bo pakirana v škatlo.

2.Barva polje je drugačen.To je odvisno od velikosti slike.

Orodja vključujejo dotting pero, pinceta, dotting cemeent, torbice, ploščo.

1. Glejte primerjavi miza na platno za identifikacijo vsakega diamond število in ustrezno natisnjeni številki na platno. 2. Vstavite krog koncu dotting pero v dotting cementa (pritisni in trdi, da cementa v mestu). 3. Uporabite krog koncu pisalo, da se držijo diamant in rahlo pritisnite navzdol, da odstranite dodatno cementa. 4. Trgati narazen delno film in kraj diamant na platno v skladu z ustrezno številko. 5. Če držijo diamant za napačno območje na sliki, odstranite diamant s pinceto. 6. Po končani, rahlo pritisnite navzdol diamanti z roko ali knjigo za zagotovitev, da diamanti so trdno pritrjen.

PS:

Obstaja video, da vam pokažem, kako dokončati ta slika na vrhu te strani.In to je mogoče videti le v računalnikih.

In če ste še vedno skrbi o tem, kako dokončati, lahko kupiti mala slikarstva v praksi.

Diamond Dodatek Storitev

Nekatere Druge Storitve

1. Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, da nas kontaktirate.In bomo odgovoriti v 24 urah razen ob koncu tedna.

2. Če so kakršne koli težave, prihaja k vam, prosimo, ne skrbite.Kontaktirate nas lahko prvi.Obljubimo si bomo prizadevali, vse, kar je mogoče, da vam pomagamo.

3. Prosimo, bodite pozorni na čas, razlika med nami.Delamo na Kitajskem.

1.Mi ladje, ki jih www.rotary-lent.si Standardne Dostave, www.rotary-lent.si Premium Dostave, Kitajska Post Registriranih Air Mail, SPSR, Pony Express in DHL.

2.Prijatelji iz ruske Federacije je treba predložiti Potni list, Podatke, ko pošljete po www.rotary-lent.si Premium Dostave, SPSR in Pony Express. (Sistem vas bo spomnil samodejno.)

3.Če ne boste prejeli, vaš paket po 30 dneh, smo lahko povrne, če želite.

Je okrasnih krog ali kvadrat?

Vse naše diamond slike so okrogle diamant.Ne prodajamo kvadratnih diamant.Kvadratni diamant ni lepo in enostavno padli.

Je diamant slikarstvo popolno ali delno?

To je odvisno od tega, kakšen tip ste jih izbrali.Si lahko preberete Opis Izdelka znova.Obstaja obrazec, da povem to.

Je okrasnih dovolj?

Na okrasnih je dovolj.Smo dal 30% dodatno diamantov, v vsakem vrečke diamantov.In nudimo Diamantno Dopolnitev Storitev. (Bomo poslati vse diamanti, ki jih lahko izgubite.Prva pošiljka je na nas.Vsako pošiljko po tem, boste morali plačati za ladijski promet.

Kaj je velikost slike?

In tu je razlika med platno velikost in velikost slike.

Okvir No
Vrsta Tkanine HD Platno
Diamond Mozaik Swan Tehnika Visoka Kakovost Tiska Stroj
Nastavite Vrsto Da,