Ta solarni krmilnik je zasnovan za sončne DC napajalnega sistema, DC sončne street light sistem.To je uporabil strokovno inteligentni čip za nadzor.Obstaja samo en gumb light touch stikalo do konca vse nastavitve.Krmilnik ima številne zaščitne funkcije, na primer, kratkega stika, nad obremenitev, obratno polariteto, nad polnjenje in več razrešnice zaščito.S podrobnimi polnjenje baterije članice, obremenitev in razčlenitev signal Led.To lahko visoko natančno nadzor vzrok čip lahko dobili baterije podatkov, kot so napetost, odvajanje tekočega, okolje temperatura itd.Uporablja pulse width modulation napolnjenosti baterije način, ki lahko zagotovim baterijo v svojem najboljšem stanju in podaljšujejo njegovo življenjsko dobo.Ima veliko delovnih načini in odvajanje odločitve, ki lahko izpolnjujejo različne potrebe uporabnikov.

IP 68 nepremočljiva ravni in aluminija zunanji lupini je lahko učinkovito prepreči različne vrste korozije.

Samodejna identifikacija 12V/24V sistem napetosti.

LED digitalni zaslon in nepremočljiva tipko za pogon operacije, ki omogoča uporabo enostavno in priročno.

Ternary obliki polnjenje algoritem za enako polnjenje pomnilnik baterija vsak teden, ki lahko učinkovito preprečevanje baterije iz neravnovesja in vulkanizerstvo, tako da življenjsko dobo baterije je mogoče podaljšati.

Štiri delovne načini, ki bi bilo primerno za uporabo izdelka na različnih vrst cestnih svetilk in naprav za spremljanje.

Navzven nameščen senzor temperature je lahko visoko-natančna temperatura osvetlitve.

Parameter nastavitve lahko shranite, če ni električnega toka.Ni potrebe za ponavljajoče nastavitev.To je preprost in priročen za uporabo.

Različne vrste prikaz stanja.

Z več-brezplačno, nad-odvajanje, preobremenitev, kratek stik in povratne povezave zaščito.

S TELEVIZORJI zaščito pred udarom strele

1Solar Modul pozitivni (+ )Terminal

2 Solarni Modul negativni (-)

3 Baterijo pozitivni (+ ) Terminal

4 Baterije negativni (-) Terminal

5 Vstavite pozitivni (+ ) Terminal

6 Vstavite negativni (-) Terminal

7 Zunanje temperature, osvetlitve sonda

8 PV polnjenju indikator stanja

9 indikator napolnjenosti Baterije

10 Nalaganje izhod, indikator

11 Digitalni prikaz cev

12 Tipka

Povezava Bi:kabel za baterije→ vstavite kabel→ solarnimi kabel

Bodite pozorni na pozitivni (+) in negativni (-) zaščito pred v nasprotju povezovanje, indikator baterije je multi-barvne kazalnika.Ko se indikator obarva rdeče, pomeni, da baterija ni pod napetostjo, jo morate napolniti; ko se obarva zeleno, pomeni, da je napetost baterije je normalno, v tem času je obremenitev se lahko začne; ko se obarva oranžno, pomeni, da je baterija v bližini pod napetostjo.

Namestitev in ožičenje:

Namestitev krmilnik mora biti stabilna in dimenzije so naslednje:

Splošno dimenzije: 104×80×28(mm)

Namestitev dimenzije: 50×95.4(mm)

Namestitev luknjo premera: 5(mm)

Model

Vrnitev napetost za več-praznjenje 12,6 V/25.2 V
Nadzor Svetlobe Napetost 6V
Povečanje Polnjenje Napetost 14.6 V/29.2 V

PowMr PWM Nepremočljiva Solarni Krmilnik 10A 20A Regulator Baterija IP68 12V 24V Led Digitalni Polnilec svinčevih, Litijeva Baterija Ta solarni krmilnik je zasnovan za sončne DC napajalnega sistema, DC sončne street light sistem.To je uporabil strokovno inteligentni čip