1Roll 200x50cm Avto Auto Sound Deadening Bombaž Toplotna Izolacija Pad Peno Material Avto Dodatki Notranjost шумоизоляция для авто

Specifikacija

Jedro gradiva: steklenimi vlakni

Oblika: kvadrat

Material: Guma

Razred: A

Flexural strength: močan

Tlačna trdnost: močan

Obrazec: vlaknenih

Velikost: 200x50cm

Debelina: 5 mm

Značilnosti

Ta izdelek je opremljen z močnim lepilom, na sobni temperaturi nad 0 stopinj, brez dodatnega ogrevanja lahko neposredno prilepite.Višja kot je zunanja temperatura prilepite bolj trdne gradnje ni mogoče odstraniti, potem ko prilepite je zelo močna!

Hrup strokovnjaki priporočamo zvočna izolacija hkrati ne pozabite na vrat vibracij, v prilepite pred zvokom iz bombaža, lahko bi objavili pred nekaj vibracijsko ploščo odličen učinek, splošne potrebe celotne tri-avto limuzino približno 10 metrov.

Posebna Opomba: Če lastniki, kot so hrup motorja, ki ga želite popolnoma zmanjšanje hrupa motorja sam na kapuco na tej točki zvočna izolacija bombaž ni tako enostavno, kot hrup motorja bombaž priporočljivo, da naredite kapuco in U-reža hrupa učinki, je treba uporabiti aluminijasto folijo zvočna izolacija Bombaž + aluminijasto ploščo butyl gume, ki je šok ploščo (18-25 ali tako), hrup motorja je zelo kompleksen sistem zvočni inženiring, kar morate storiti, blatniki, Anti-požarni zid, armaturne plošče v obliki črke U reža za zvočno izolacijo tehnike!

Opozorilo

Prosim, ne iti narobe Napake z dolgo spali in sprejme plinski štedilnik, da gorijo, ker bombaža z nalepko ne požari drugi avto ne more doseči požari, pogoje, Ko požari, pogoje, poleg tega, da kovinske dele v notranjosti avtomobila lahko sproži vse elemente Gorenja, predlagane lastniki ne zasebni nameščene elektronske naprave, pravilno uporabo avtomobilov.

Package Incleded

1 x trak absorbira bombaž

1.Kako lahko sledenje moje parcele ?

Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje:

2.Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka ?

Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.

Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

3.kaj lahko storim, če niso zadovoljni ?

Če imate kakršne koli težave, vas prosimo, da naročila nam najprej, preden odprete spora.

Naredili bomo iz moči, da reši vsak problem in zagotavljajo najboljše poprodajnih storitev.

Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Uživajte svoje nakupovanje v naši trgovini.

Umestitev Hood
Vrsta Izolirani Bombaž
Material Butil Gume & Sintetičnih Polimernih Materialov

Specifikacija Jedro gradiva: steklenimi vlakni Oblika: kvadrat Material: Guma Razred: A Flexural strength: močan Tlačna trdnost: močan Obrazec: vlaknenih Velikost: 200x50cm Debelina: 5 mm Značilnosti Ta