50pcs NOVO 12/24/36/42/Nano Igle Kartuš Za igro Ultima A7 Dr. pero MTS Mezo-BB-Sijaj Fundation Zdravljenje Obraza za Nego Kože

Specifikacija:

Predmet: Iglo Kartuše za Derma Pero Package: Individualno Zaprti Plastični Vrečki, Sterilne EO Plina, ki Niso pirogenov s Uporaba: Za Enkratno Uporabo Nasveti Uporaba za: Dr. pero A7 Igle Dolžina: 0.25 mm Certifikat: CE Vrsta: Bayonet Nasveti Material, iz iglic: Nerjaveče Jeklo

Prednosti igle kartušo:

A. ne uniči strukturno celovitost kože B. Postopoma odstranite kožo globoko toksini in odpadki C. Vzpostaviti neposreden prenos med kožo in kozmetični izdelek D. Spodbujanje presnovo kože E. Izboljšanje sposobnosti celjenja ran F. Brez stranskih učinkov, varno in zanesljivo G. Preprost postopek H. Učinek je bolj opazno kot splošno kozmetični izdelki, I. Derma pero iglo kartuše za mikro igla je vaša najboljša izbira za lepoto in nego kože zdravljenja.

Funkcija:

-1/3/5/7 zatiči uporablja za PMS(Permanentni Make-up Sistem) tatoo,trepalnic, obrvi, obraz ali ustnice -9/12/36/42 zatiči uporablja za MTS(Mirconeedle Terapija Sstem) -Nano iglo(kvadrat&roudess, 3D/5D iglo čip)uporaba naprednih bioloških nanometrov

Paket vključuje:

1 x 50 kosov igla kartuš

Primeren za: Dr. pero A7

Delovanje Pretok:

1. Čiščenje: Skupne metode za čiščenje obraza 2.A.75% Alkohola razkuževanje mikro igla za 15 minut.B.Alkohol ali chlorhexidine razkuževanje obraza 3. Anestezija: Roll over z mikro igel in uporabi povezanih alkohola, ki se lahko upravlja ko alkohol je učinkovito 4. Čisto znova: slana sperite mikro igla, solno obrišite preizkusite delovanje strani 5. Mikro Igla Uvod: Raztopljenih z zamrzovanjem sušene v prahu, strani kapljic z zamrzovanjem sušene v prahu ali surova tekoča strani mikro igla-vnesite čas delovanja 15_20 minut 6. Nazaj rdeča krčenje por: z rdečo izdelek tekoče pljuvati, da se posuši, lahko 7. Uporabljati masko: Dal posebno masko v ustrezni del po operaciji, da se posuši 8. Surova TEKOČA: Bris posebnimi tekoče 9. Za nego doma: Zjutraj in zvečer bris posebne bistvu za pospešitev celjenja ran, po operaciji, da se zacelijo rane, lahko uporabite lastne kozmetike.

Plačila

Sprejemamo Alipay na www.rotary-lent.si.

Plačate lahko preko Visa,Master Card,Qi Wi,Western Union-a in Bančnega nakazila itd.

Vsa plačila se sprejemajo preko varnostnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

Plačilo muse biti zaključen v roku 20 dni po tem, ko naročite,ali ga bodo zaprli.Dostava In Dostave

Če ne boste prejeli, vaš paket v roku 30 dni od naročite za pošiljko,se obrnite na nas, ki smo willtrack pošiljko in dobili nazaj v najkrajšem možnem času.

Prosim, ne izbrane DHL, ko vam pripada DHL samoti, prosimo preverite na DHL spletni strani prvi orcontact naš oddelek za podporo strankam.

Oddaljeno območje povezavo: http://raslist.dhl.com/jsp/first.jsp

Če še potrebujete DHL in vaš naslov pripada DHL samoti, prosimo, da dodatno plačati USD30 za Oddaljeno Območje Stroški za DHL.Ali bomo poslali drug način dostave in prosim, ne odprete sporu za ta primer.

Čas dostave je, ki jih je kurirske in izključuje vikendi in počitnice.Čas dostave lahko razlikujejo,še posebej med prazniki

Naročil morda morali jasno carinski v vaši državi.

Dodatnih stroškov ali zamud se lahko pojavijo med mednarodno trgovino.Smo iskreno upam, da vam notuse dodatnih uvoznih stroškov ali carinjenje zamude kot razlog za zahtevo vračila orleaving negativne povratne informacije.

Lahko preverite povezavo kot belows za več o ladijski promet in dostavo na www.rotary-lent.si.http://activities.www.rotary-lent.si/adcms/help-www.rotary-lent.si-com/customs_related_issues.php

Posttracking spletni strani:http://www.17track.net/zh-cn Vrne & Nadomestila

1 leto garancije za naše element (razen dodatkov in delov),nakup z zaupanjem.

Prosimo, da odprete parcelo v post častnik prisotnosti,Če je pošiljka poškodovana ali prazno(ukraden),prosimo, askthe post office zagotoviti uradni dokument,še posebej zahtevek zahtevo papirja.

Boste dobili ekstra 7 dni (na vrhu, na čas dobave čas), da odloči, če želite, da orreturn element,tako dolgo, kot jih je nerabljena in v originalni embalaži,shipping stroški so ga plača kupec.

Smo plačali za vrnitev ladjar stroškov, če izdelek ni kot opis ali poškodovan.Povratne Informacije In Ocen

Bomo imeli Pozitivne Povratne informacije po prejemu plačila za vse kupce.

Zahvaljujemo se za vaše nakupovanje v naši trgovini,prosim, pustite nas 5 zvezdic dobre povratne informacije, če ste aresatisfied z naših izdelkov in storitev.

Vaša podpora je naše največje moči.

Nismo resonsible za morebitne uvozne dajatve,davke in dajatve.

Vsa sporočila bomo odgovorili v 1 delovnem dnevu.Prosimo, resent vaš e-poštni če ne boste prejeli, ourreply.

Resen kupec, le!Dobrodošli, da bi iz nas, če se strinjate z vsemi pogoji

Blagovna Znamka dr.pero
Material igle Nerjaveče Jeklo
Postavka Iglo Kartuše za Derma Pero