Poletje Ženske Priložnostne Obleke Moda Svoboden Risanka Srčkan Samorog Črna Bela Plus Velikost Kratek Rokav Obleka Harajuku 2020

Specifikacije: 100% popolnoma Nova in visoke kakovosti

Spol:Obleka

Slog:Priložnostne,Seksi&Klub

Male živali: Kupci, ki zbirajo ali dodaj košarico, so imele prednost dostavo.

Opozorilo: prosimo, dovolite 1-3 cm (0.4-0.7 v) merilni pogrešek.

Prosim, primerjajte podrobno velikosti s stranko pred nakupom !!!

Hvala vam za vaše razumevanje.

POŠILJKO

Mi bomo poslali vaše naročila v 1-7 dneh(po vaše naročilo je količina) po plačilu.

Ko prejmete elemente, ki ste jih naročili,ima v 24 urah,prosimo, da skrbno preverite.Prosimo, obrnite neposredno na nas, če imate kakršne koli težave.

VRNITEV & VRAČILO

POVRATNE informacije

Vaše mnenje je za nas zelo pomemben.

Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosimo za pomoč, da zapustijo "Pozitivni Feedback" in "pet zvezdic popolnosti" za nas, ko boste prejeli vaš predmetov in bomo naredili enako za vas.Hvala vnaprej.

Če niste zadovoljni z našimi izdelki in storitvami, se, prosimo, obrnite na nas in nam da priložnost, da bi našli rešitev.Hvala!

Pogosta VPRAŠANJA

Q: Kako lahko plačam za svoj nakup?

A: sprejemamo naslednje plačilne metode: kreditno kartico, moneybooker, T / T. Western Union

V: Koliko stane, da ladja v naši državi?

A: manj kot 2 kg paket, bo ladja s Kitajsko Post Air Mail ali ePacekt Brezplačna dostava za večino držav in več kot 2 kg paket, kupec mora plačati celotno ladijskega stroškov.

V: Kako dolgo bo trajalo mi, da dobim?

A: Zaradi razdalje, lahko traja 15-30 dni.

Silhueta Svoboden
Številka Modela LYC422D1
Vzorec Tipa Tiskanje
Slog Priložnostne