Jusenda 5mm Naravne Plute Joga Mat TPE Non-slip Pilates, Fitnes Preproge Športne Vadbe Joge Usposabljanje Hujšanje Blazine 72 *24 palčni

Specifikacija:

Ime : Naravna Pluta TPE Joga Mats Material : Naravna Pluta + TPE Velikost : 183 * 61 cm/72.04"*24.02" Thicness : 5 mm Certificiranje:Minilo SGS certificiranje

Funkcija:

- Vodotesno in Anti-slip: Posebna izvedba, da joga mat odličen oprijem in slip brezplačno, tudi če ste znoj veliko - Izdelan z Okolju Prijazen Material TPE: TPE je mogoče reciklirati, razgradljivo, nestrupeno in Vonj manj, tako da je neškodljiv za vas. - Kot nalašč Debelina: 5 mm visoko gostoto mat lahko absorbirajo vpliv na sklepe in daje veliko podporo za uporabnike na vseh ravneh, še posebej za začetnike.

Opomba:

-Barve artikla se lahko nekoliko razlikuje zaradi fotografije in različne PC monitor. -Velikost pa se morda nekoliko razlikujejo zaradi ročnega merjenja.Vaše prijazno razumevanje cenjeno.

Paket Vključuje:

1* Naravna Pluta TPE Joga Mats

PO PRODAJI STORITEV

1.lf izdelka, ki so poškodovani, prosimo, sporočite nam, mi podpore, poslati ali polno nadomestilo. 2.Če čas dostave je več kot www.rotary-lent.si protact čas.prosim stik z nami.podpiramo poslati ali polno nadomestilo.

POŠILJKO

1. Bo blago pošlje v roku 1 do 3 delovnih dni po www.rotary-lent.si potrdite plačilo . 2. Prosimo vas, da preverite svoje osebne podatke, preden bi plačilo, potrebujemo vaš celoten naslov, ime, telefonsko številko in poštno številko.

POVRATNE informacije

Potrudili se bomo, da boste zadovoljni, vendar včasih zaradi nenadzorovanih dejavnikov, kot so vojne, poplave, ali warehouseexplosion povzroči počasi pošiljko,ali obstajajo kakršne koli težave z našimi blago, prosimo, kontaktirajte me asap, namesto da bi nam negativne povratne informacije, bomo ravnali z njim za vas, thans.

Material Naravna Pluta + TPE
Debelina 5 mm (Starejši Tip)
Dolžina 183cm*61cm
Uporaba Yoga, fitnes aerobna usposabljanje